فلوشیپ فوق تخصصی جراحی انکوپلاستیک پستان و جراحی کانسر

آدرس:

میدان ارژانتین ،خیابان احمدقصیر نبش خیابان هشتم بیمارستان فوق تخصصی پاستور نو

ماموپلاستی یا کوچک کردن سینه یک روش بسیار موثر و رایج در کوچک کردن سایز سینه و اصلاح فرم به حساب می آید. این عمل جراحی را در دسته ی جراحی های زیبایی قرار می دهند؛ بنابراین پزشک متخصص عمل ماموپلاستی را انجام می دهد. اگر شما هم تصمیم به انجام این عمل گرفته اید با ما همراه شوید تا اطلاعات مفیدی را در اختیارتان بگذاریم.
در دهه های اخیر، روز به روز به تعداد جراحی های زیبایی اضافه می شود و خوشبختانه امروزه بسیاری از ناهنجاری های جسمی را می توان با استفاده از این روش های متداول رفع کرد. در واقع باید بدانید که عمل جراحی کوچک کردن سینه در سرتاسر جهان طرفداران بسیاری دارد و توانسته است با اصلاح فرم و کوچک کردن سایز سینه، ظاهر زیبایی را برای افراد به ارمغان بیاورد.
بزرگی ناهنجار و بیش از حد سینه به دلایل هورمونی و ژنتیکی می تواند مشکلات بسیاری را برای افراد به دنبال داشته باشد، ماموپلاستی روش مطمعنی برای رهایی از مشکلات بزرگی سینه است. در ادامه از ویژگی و مزایای این جراحی زیبایی محبوب برای شما بیشتر خواهیم گفت.

کوچک کردن سایز سینه

ویژگی و مزایای حراجی کوچک کردن سینه

ماموپلاستی روش بی بازگشتی برای کوچک کردن سینه و تغییر سایز آن به سایز دلخواه می باشد. این روش همزمان می تواند علاوه بر ماموپلاستی، اصلاح فرم سینه ی شما را به همراه داشته باشد. در واقع می توان گفت این عمل جراحی، دو جراحی ضمنی را نیز شامل می شود، همزمان شما اصلاح فرم و تقارن را خواهید داشت. این عمل به دست پزشک متخصص انجام می شود.
در عمل جراحی مامو پلاستی، بیمار به مدت ۲ الی ۵ ساعت بیهوشی عمومی خواهد داشت و در نتیجه درد را متوجه نخواهد شد‌. جای زخم و بخیه در این عمل به مرور کم رنگ می شود و به سختی قابل تشخیص خواهد بود. شما با انجام این عمل جراحی سینه هایی خوش فرم و متقارن خواهید داشت که این موضوع می تواند در اعتماد به نفستان نقش به سزایی داشته باشد. همچنین باید یادآور شویم این عمل جراحی جوانسازی را در اندام سینه نیز به همراه خواهد داشت.

چرا دکتر سراج؟

دلایلی که 2861 نفر تاکنون دکتر سراج را برای جراحی زیبایی انتخاب کرده اند

رضایت مراجعه کنندگان

بسیاری از مراجعین جدید ما با توجه به نظر دوستان و آشنایان برای انجام جراحی زیبایی به ما مراجعه می کنند. این موضوع در وهله اول باعث افتخار ما بابت اعتماد مراجعین بوده است.

تعداد بالای عمل های انجام شده

تجربه دکتر سراج در انجام عمل های جراحی زیبایی گواهی بر دانش و عملکرد مناسب ایشان در اجرای درست خواسته مراجعین می باشد.

دقت در جراحی زیبایی

یکی از فاکتورهای اساسی برای انتخاب بهترین جراح زیبایی، دقت انجام عمل و نتیجه نهایی می باشد. چنانکه در بسیاری موارد این مورد اولین دلیل انتخاب جراحان قلمداد می گردد.

داوطلبان مناسب برای کوچک کردن سینه

به طور کلی می توان گفت هر فردی که از ظاهر و سایز اندام سینه ی خود رضایت ندارد می تواند این عمل جراحی را انجام دهد‌. بسیاری از بانوان پس از دوران بارداری و شیردهی دچار تغییر در سایز سینه می شوند که می تواند نا خوشایند باشد. این افراد بهتر است برای نتیجه ی بهتر بعد از دوران شیر دهی برای انجام عمل جراحی کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی اقدام کنند.
بسیاری از بانوان به صورت ژنتیکی و اکتسابی دارای سینه های بسیار بزرگ هستند که در مواردی این بزرگی می تواند برایشان مشکل ساز شود. از جمله مشکلات سنگینی بر روی شانه ها و کاهش اعتماد به نفس می باشد. پیشنهاد ما به این عزیزان انجام جراحی سینه پس از سن بلوغ است. در برخی از داوطلبان علاوه بر سایز مشکل عدم تقارن نیز وجود دارد. عمل جراحی ماموپلاستی می تواند در تناسب سایز سینه نیز موثر باشد و شما را به ایده آل خودتان نزدیک تر کند.

کوچک کردن سایز سینه

مراحل جراحی کوچک کردن سینه

در طی عمل جراحی کوچک کردن سینه، فرد داوطلب بیهوش است و پزشک متخصص چربی های اضافی را از بافت سینه خارج می کند. برای نتیجه ی بهتر، این استخراج ها از سه ناحیه ی مختلف انجام می شود تا همزمان فرم اندام سینه نیز آسیب نبیند و به طور طبیعی کاهش سایز داشته باشد. این عمل روزانه به تعداد دفعات بسیاری در سراسر جهان انجام می شود،
لذا هیچ جای نگرانی نیست. ماموپلاستی روشی مطمعن برای داشتن سینه هایی خوش فرم است . اما برای نتیجه ی بهتر لازم است شما به عنوان فرد داوطلب نکاتی را قبل و بعد از عمل جراحی ماموپلاستی رعایت کنید، در بخش بعدی نکات مهم را بررسی می کنیم.

شما باید یک قرار ملاقات داشته باشید؟

با ما تماس بگیرید

نکات که باید قبل از عمل جراحی کوچک کردن سینه بدانید

در قدم اول پزشک متخصص جراحی پلاستیک از می خواهد تا آزمایش های لازم را انجام دهید. حتما انتظار و خواسته ی خود را از نتیجه با پزشک خود در میان بگذارید و به سوالات واضح پاسخ دهید و تمام سوابق بیماری خود را برای پزشک شرح دهید. قبل از جراحی ماموپلاستی دخانیات را کنار بگذارید و از مشروبات الکلی بپرهیزید. بهتر است قبل از عمل شرایط استراحت و مکان مناسب و تمیزی را برای دوران نقاهت خود آماده کنید. مورد دیگه ای که حتما باید قبل از ماموپلاستی از آن پرهیز شود، داروهای رقیق کننده ی خود مانند آسپرین می باشد.
این دارو ها از انعقاد خون جلوگیری می کنند و روند عمل جراحی را به تعویق می اندازند. حتما این عمل را نزد فوق تخصص جراح پلاستیک انجام دهید و از انجام آن نزد افراد نا متخصص جدا خودداری کنید. بسیار مهم و حیاتی است که قبل از انتخاب پزشک خود، در مورد بهداشت و اعتبار کلینیک پزشکی تحقیق کرده و برای نتیجه ی بهتر حتما از استرس و فشار های عصبی دوری کنید.

 

نکات مراقبتی بعد از عمل جراحی کوچک کردن سینه

بهتر است بعد از عمل ماموپلاستی دارو ها و دستور عمل پزشک معالج را به صورت مرتب انجام دهید. به دلیل بیهوشی کامل در این عمل، داوطلب بعد از عمل به همراه نیاز دارد و ممکن است تا چند ساعت دچار سرگیجه شود. سوتین طبی را همیشه بر تن داشته باشید و از استفاده ی آن سر پیچی نکنید. بعد از عمل جراحی کوچک کردن سینه، بهتر است روی زخم و بخیه ها را خشک نگه دارید و زود به زود حمام نروید.
برای سلامتی بیشتر و دوران نقاهت کوتاه تر، حتما مصرف مشروبات الکلی و دخانیات را حذف کنید‌. بهتر است بدانید دوران نقاهت و روند بهبود به رژیم غذایی و سبک زندگی داوطلب وابسته است، لذا از رژیم غذایی پر نمک و ناسالم بپرهیزید. بهتر است مایعات و میوه های تازه را در رژیم غذایی خود جای دهید. از کارهای سنگین بپرهیزید و با پزشک متخصص خود برای انجام ورزش و کارهای دیگر روزمره مشورت کنید.