فلوشیپ فوق تخصصی جراحی انکوپلاستیک پستان و جراحی کانسر

آدرس:

میدان ارژانتین ،خیابان احمدقصیر نبش خیابان هشتم بیمارستان فوق تخصصی پاستور نو

سینه به عنوان یکی از مهم ترین اعضای بدن زنان، نقش بسیار پررنگی در زیبایی و سلامت آن ها دارد. پروتز سینه به عنوان بهترین و مطمئن ترین روش برای داشتن اندامی زنانه در عصر حاضر شناخته می شود. امروز به این جراحی زیبایی و روش های انجام آن می پردازیم تا با دانش و آگاهی کافی تصمیم به انجام این عمل جراحی محبوب بگیرید. پروتز گذاری سینه در سالهای اخیر توانسته است، اتفاقات بسیار خوبی را در زنان بیمار رقم بزند. زیبایی سینه تاثیر شگرفی در رضایت زنان از خودشان دارد و این می تواند بسیار در اعتماد به نفس آنان تاثیر داشته باشد.
همچنین سینه در زنان فاکتور مهمی در زیبایی و سلامت آن ها محسوب می شود. سینه های کوچک این زیبایی را کاهش می دهد و باعث مشکلات عدیده ای در روحیه ی زنان می گردد. اما در دهه های اخیر، علم پزشکی برای این مشکل هم راه چاره ای یافته است و با پروتز گذاری سینه توانسته است تا مشکلات زنان را در سراسر جهان برطرف کند. در ادامه به انواع روش های بزرگ کردن سینه با روش های پروتز گذاری سینه می پردازیم.

عمل پروتز سینه

روش های پروتز سینه کدام است؟

تنوع در انجام جراحی های زیبایی بسیار زیاد است. البته پروتز سینه گاه عمل جراحی زیبایی و گاه عمل جراحی درمانی شناخته می شود. پروتز های سینه که انواع مختلفی دارند برای فرم دهی، بزرگ کردن و حجم دهی سینه استفاده می شوند. برای نتیجه ای طبیعی تر بهتر است پروتز ها در قسمت پشتی بافت طبیعی قرار بگیرند. اما در زنانی که به سرطان سینه مبتلا هستند برای طبیعی شدن بیشتر نتیجه، پروتز ها به گونه ای طراحی می شوند که بهترین ظاهر را داشته باشند. انواع پروتز ها که مانند توپ هایی در اندازه های مختلف هستند را برای شما معرفی می کنیم.
پروتز های سیلیکونی: این پروتز ها بافت بسیار مشابهی به سینه ی طبیعی دارند، به همین دلیل در سراسر دنیا انتخاب اول پزشکان جراح پروتز های سیلیکونی می باشد.

پروتز های سالیتی: این پروتز های بی نظیر، از ترکیب آب و نمک استریل شده ساخته می شوند. ترکیب پروتز های سالیتی در داخل محفظه ای سیلیکونی که به شکل کروی می باشد، تعبیه شده است. لازم به ذکر است که این پروتز سفت تر از نوع سیلیکونی می باشد.

پروتز های ترکیبی: از ترکیب دو پروتز بالایی به وجود می آید. نوع پروتز گذاری سینه و جنس و حجم آن را پزشک معالج شما تعیین می کند. بهتر است توقع بیش از حد نداشته باشید و در پروتز گذاری سینه افراط نکنید تا بهترین و طبیعی ترین نتیجه را بگیرید.

چرا دکتر سراج؟

دلایلی که 2861 نفر تاکنون دکتر سراج را برای جراحی زیبایی انتخاب کرده اند

رضایت مراجعه کنندگان

بسیاری از مراجعین جدید ما با توجه به نظر دوستان و آشنایان برای انجام جراحی زیبایی به ما مراجعه می کنند. این موضوع در وهله اول باعث افتخار ما بابت اعتماد مراجعین بوده است.

تعداد بالای عمل های انجام شده

تجربه دکتر سراج در انجام عمل های جراحی زیبایی گواهی بر دانش و عملکرد مناسب ایشان در اجرای درست خواسته مراجعین می باشد.

دقت در جراحی زیبایی

یکی از فاکتورهای اساسی برای انتخاب بهترین جراح زیبایی، دقت انجام عمل و نتیجه نهایی می باشد. چنانکه در بسیاری موارد این مورد اولین دلیل انتخاب جراحان قلمداد می گردد.

چرا جراحی پروتز گذاری سینه را انجام دهیم؟

گاهی در سنین بلوغ سینه ها رشد کافی و لازم خود را ندارند و این یکی از مشکلات جدی در زنان است که باید در همان سنین بلوغ پیگیری شود. متاسفانه در کشور ما با فرهنگ سنتی پیگیری این مساله توسط والدین جدی شمرده نمی شود و همین باعث بروز مشکلات بسیاری در سنین جوانی فرد می گردد. عدم تقارن سینه ها نیز یکی دیگر از دلایلی است که زنان را به سمت پروتز گذاری سینه می کشاند. سینه های نامتقارن از زیبایی اندام زنانه می کاهد و حس بیماری را به دیگران القا می کند. در روش جراحی پروتز گذاری می توان به راحتی این مشکل را برطرف کرد.
پس از زایمان و در طی دوران شیردهی سینه ها به دلیل پر و خالی شدن از شیر، دچار افتادگی می شوند. این افتادگی پوست و سینه جذابیت و زیبایی را کاهش می دهد و بر روحیه و اعتماد به نفس زنان تاثیرات بسیار مخربی به جا می گذارد. لذا اگر شما نیز جزو این افراد هستید، پیشنهاد ما به شما جراحی پروتز گذاری سینه می باشد که در کمترین زمان می تواند بهترین نتیجه را بدهد و شما را به اندام دلخواهتان برساند.
دسته ی دیگر از بانوان متاسفانه در اثر ابتلا به سرطان سینه، بافت طبیعی سینه های خود را طی دوران معالجه از دست می دهند. در این افراد بافت سینه برای جلوگیری پیشروی غدد سرطانی از بدن فرد استخراج می شود. زنانی که دچار این اتفاق می شوند بسیار روحیه ی خود را می بازند زیرا سینه بسیار در اندام زنان نقش به سزایی دارد. خوشبختانه پروتز گذاری سینه می تواند این افراد را به زندگی عادی خود بازگرداند و به آن ها رضایت از زندگی را پس دهد. این خدمتی است که بشر در حق هم نوعان خود می کند.
دلایل بالا پرتکرار ترین علت های انجام عمل پروتز گذاری سینه در زنان می باشد که در این قسمت به آن ها پرداختیم. حال برای ماندگاری بهتر این عمل شما نیاز به نکاتی دارید که در ادامه می خوانیم.

جراجی پروتز گذاری سینه

در چه سنی پروتز گذاری سینه را انجام دهیم؟

رشد عضو سینه در بانوان از سنین شروع نوجوانی آغاز می شود و تا پایان دوران بلوغ ادامه می یابد. شکل گیری بدن زنانه ممکن است تا سال های پس از بلوغ طول بکشد. بنابراین برای جراحی پروتز گذاری سینه تا پس از بلوغ صبر کنید. این عمل نیاز به رشد کافی جسمی و روانی فرد دارد و بهتر است قبل از انجام جراحی پروتز گذاری سینه به دلیل محکمی برای این تصمیم رسیده باشد. اما اگر تصمیم به انجام این عمل گرفته اید حتما با مشاورین پزشکی صحبت کنید و اطلاعات بیشتری در این عرصه کسب کنید.
متاسفانه عمل جراحی پستان و پروتز گذاری سینه برای همگان ممکن نیست. گروهی از بانوان در حال حاضر نمی توانند این خدمات را دریافت کنند. امیدواریم در آینده ای نه چندان دار علم پزشکی برای این مشکل هم راهی پیدا کند. و اما آن دسته کدام اند:
بانوانی که دچار دیابت هستند بهتر است با احتیاط فراوان تصمیم به پروتز گذاری سینه بگیرند و حتما با پزشک مربوطه ی خود مشورت کنند. در بانوانی که مبتلا به انواع بیماری های عفونی هستند نیز ریسک وخامت بیماری پس از جراحی پروتز گذاری سینه وجود دارد و به این افراد نمی شود. در بیماری هایی روند بهبود زخم طولانی می شود نیز احتمال نتیجه گیری از پروتز گذاری سینه بسیار کم می باشد.

شما باید یک قرار ملاقات داشته باشید؟

با ما تماس بگیرید

نکات مهم ماندگاری پروتز گذاری سینه

برای ماندگاری بیشتر پروتز سینه نکات مهمی را باید رعایت کنید. این عمل با بی هوشی عمومی انجام می شود. اما در بیشتر موارد نیازی به بستری شما در بیمارستان پس از جراحی پروتز گذاری سینه نخواهد بود. بهتر است در روزهای اولیه ی نقاهت، از همراه کمک بگیرید. فراموش نکنید که حتما تمام پروتکل هایی که پزشک به شما می گوید را انجام دهید و از آن سرپیچی نکنید. پس از انجام این جراحی شما به استراحت کافی نیاز خواهید داشت، لذا از فعالیت های سنگین خودداری کنید. از استرس دوری کنید و رژیم غذایی مناسبی خود را عادت دهید.
دوران نقاهت شما تاثیری بسیار بیشتر از چیزی که فکر می کنید بر نتیجه و ماندگاری پروتز سینه ها خواهد داشت. در نتیجه هرگز از پوشیدن سوتین های مخصوص که پزشک برای شما تجویز می کند سرپیچی نکنید. این سوتین ها به فرم دهی سینه کمک شایانی می کنند. دقت کنید دوران نقاهت هر فرد متفاوت است، پس هرگز بدون اجازه ی پزشک به محل کار خود بازنگردید، تمام فعالیت های شما و میزان تحرک شما باید تحت نظر و دستور پزشکتان باشد.
محیط کاملا تمیز و استریل شده را برای استراحت دوران نقاهت خود فراهم کنید تا از انواع آلودگی ها و احتمال عفونت دور بمانید. بخیه های شما تا یک هفته الی ۱۰ روز پس از جراحی پروتز گذاری سینه، توسط پزشک برداشته می شوند. بنابراین هرگز با بخیه های خود بازی نکنید و حد امکان به آن ها دست نزنید. مصرف انتی بیوتیک ها و مسکن ها در روزهای اول نقاهت بلا مانع است اما بهتر است طبق تجویز پزشک استفاده شود.

 

داشتن بهترین عمل جراحی پروتز گذاری سینه

اگر در تصمیم خود مصمم هستید نکاتی را برای داشتن بهترین عمل جراحی پروتز گذاری سینه باید مد نظر داشته باشید. بدن هر فرد مشخصات منحصر به فردی دارد، لذا واجب است شرح مفصلی درباره ی خودتان، بیماری های قبلی و عادات غذایی و سبک زندگی به پزشک معالج دهید. صداقت در این شرح بسیار بر روند جراحی شما تاثیر می گذارد. زیرا پزشک جراح با توجه به خصوصیات بدن شما نوع پروتز و جراحی را انتخاب می کند.

بهترین کلینیک، این جراحی مانند هر جراحی دیگری با جان شما سر و کار دارد. در انتخاب کلینیک پزشکی دقت فراوانی داشته باشید و از انجام جراحی پروتز گذاری سینه نزد افراد نا متخصص جدا خودداری کنید. زیرا ممکن است در صورت عدم مهارت و استفاده از پروتز های تقلبی بدن شما دچار آسیب های جبران ناپذیری بشود.

انجام آزمایشات، به صلاح دید پزشک، شما موظف به انجام آزمایشاتی قبل از عمل جراحی پروتز گذاری سینه می باشید. حتما به ترتیب این آزمایشات را انجام دهید، تا پزشکتان از وضعیت بدنی شما آگاه شود.

تحقیق، بدن شما سرمایه ای بسیار با ارزش است. قبل از اقدام به جراحی پروتز گذاری سینه حتما تحقیقات مفصلی در این زمینه داشته باشید و اطلاعات مفیدی کسب کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید و در این راستا می توانید با ما در ارتباط باشید.