فلوشیپ فوق تخصصی جراحی انکوپلاستیک پستان و جراحی کانسر

آدرس:

میدان ارژانتین ،خیابان احمدقصیر نبش خیابان هشتم بیمارستان فوق تخصصی پاستور نو

در این مقاله از سایت رسمی دکتر سراج به برسی لیفت صورت و سوالاتی در این باره پرداخته ایم . پروسه ی طبیعی پیری در ناحیه ی صورت را می‌توان تجربه ای ناخوشایند و حتی آزاردهنده توصیف کرد. جالب است بدانید این افزایش سن نیست که شما بوسیله آن احساس پیری میکنید، درواقع شما حتی می‌توانید تا حدودی افتادگی پوست یا ظاهر شدن چین و چروک‌ها را از طریق یک سبک زندگی سالم به تأخیر بیندازید تا این احساس دیر تر در شما رخ دهد، اما این تغییرات خارجی قبلاً رخ داده هستند که غیرقابل برگشت میباشند. لیفت صورت یک راه حل موثر برای این مشکلات ارائه می دهد.

 

لیفت صورت چیست؟

پوست صورت در عین داشتن استحکام زیاد،دارای قابلیت ارتجاعی بالایی هم هست که به دلیل از بین رفتن همین استحکام و قابلیت ارتجاعی پوست و کاهش لایه های بافت پوست و ساختار استخوانی چین و چروک هایی روی پوست ظاهر می شود که متاسفانه ظاهری پیر را به شما می بخشد.
شل شدن لایه بافت زیر پوستی باعث افتادگی پوست شده و این نواحی متاسفانه به راحتی با روش های خانگی سفت نمی شوند. یکی از روش های کمک کننده و به شدت موثر، لیفت صورت است؛ با لیفت صورت، بافت زیر پوستی لیفت شده و پوست اضافی برداشته می شود تا پوست صورت به حالت اولیه ی جوانی و طراوت خود بازگردد. با این روش چین و چروک ها کمتر مشخص می شوند و خط فک و کانتور گردن بهبود می یابد. در طول لیفت صورت، پوست و بافت همبند و عضلانی زیر پوست را سفت می کنیم. نگران مدت زمان اثر لیفت صورت هم نباشید، از آنجایی که ما بافت زیر پوست را نیز حرکت می دهیم، لیفت صورت اثر طولانی مدتی دارد.

لیفت صورت دکتر سراج

لیفت صورت چگونه به شما کمک می‌کند؟

در طی روش لیفت صورت، جراحان پلاستیک ما پوست شما و بافت هم بند و عضلانی زیرین را سفت می‌کنند، به نحوی که خطوط اصلی خود را دوباره به دست می‌آورید. بنابراین چروک های اطراف چشم صاف می شوند، پوست سفت تر و انعطاف پذیرتر به نظر می رسد، افتادگی پوست بلند می شود و پوست گردش خون بهتری خواهد داشت. همچنین چروک‌ها محو می‌شوند. این کار طراوت و تعادل را به روشی طبیعی به صورت شما باز می‌گرداند و دیگر مشکلات پوست و افتادگی شما را آزار نمی‌دهد.

جراحی لیفت لب                                   جراحی لیفت گونه                        جراحی لیفت شقیقه

خصوصیات و ویژگی های لیفت صورت

در گذشته این روش از درمان کمی دشوار بود اما همانطور که ما جدید ترین و به روز ترین تکنیک ها را بکار میبریم. لیفت صورت در کلینیک ما به روشی بسیار آسان تر از گذشته تبدیل شده است، همچنین جای زخم ها و بخیه ها خوشبختانه تقریبا نامرئی هستند و دوره نقاهت بیمار در زمان کمتری پایان میابد. البته این را هم حتما باید در نظر گرفت این روش درمان با وجود سهل و آسان بودن برای پزشک و بیمار، مانند هر عمل دیگری دارای طول و روند درمان میباشد. هرچند کوتاه تر و آسان آسان است، اما باید با رعایت نکات پس از عمل آنرا جدی گرفت.
برای شروع اصلا نگران نباشید. مشاوران ما توضیحات کامل و گام به گام راجع به تمام انتظارات شما از یک عمل موفق لیفتینگ صورت برایتان ارائه خواهند داد و همینطور تیم پشتیبانی هم پاسخگوی تمامی سوالات شما خواهند بود.

 

جلسات مشاوره قبل از عمل لیفت به چه صورت است؟

غالبا مشاوره در یک جلسه اتفاق میوفتند، اما در صورت نیاز میتواند بیشتر از یک جلسه هم باشند. در اولین جلسه ی مشاوره با پزشک معالج خود، خواسته ها و انتطارات شما از لیفت صورت مطرح میشود و پزشک سلامت عمومی و صلاحیت گذراندن عمل را در شما بررسی می‌کند.
برای اطلاع بیشتر برایتان لیستی از عوامل تعیین کننده ی سلامت قبل از عمل را اینجا می‌گذاریم:

دکتر محمد سراج

 

مزایای لیفت صورت - دارو برای لیفت صورت

دارو های در حال مصرف توسط بیمار

  • داشتن هرگونه آلرژی
  • وضعیت سلامت عمومی
  • سابقه ی مصرف از الکل و هرگونه مواد مخدر
  • سابقه انجام هرگونه عمل در ناحیه ی صورت و اطراف آن
  • پزشک مشاور صلاحیت شما برای انجام عمل و خواسته های شما را تایید می‌کند.
  • شما توسط پزشک مشاور و معالج خود به طور کامل در مورد آماده سازی لیفت صورت، خود جراحی، مراقبت های پس از آن و عوارض احتمالی مطلع خواهید شد.
  • پزشک مشاور به تمام سوالات شما پاسخ می‌دهد.

چرا دکتر سراج؟

دلایلی که 2861 نفر تاکنون دکتر سراج را برای جراحی زیبایی انتخاب کرده اند

رضایت مراجعه کنندگان

بسیاری از مراجعین جدید ما با توجه به نظر دوستان و آشنایان برای انجام جراحی زیبایی به ما مراجعه می کنند. این موضوع در وهله اول باعث افتخار ما بابت اعتماد مراجعین بوده است.

تعداد بالای عمل های انجام شده

تجربه دکتر سراج در انجام عمل های جراحی زیبایی گواهی بر دانش و عملکرد مناسب ایشان در اجرای درست خواسته مراجعین می باشد.

دقت در جراحی زیبایی

یکی از فاکتورهای اساسی برای انتخاب بهترین جراح زیبایی، دقت انجام عمل و نتیجه نهایی می باشد. چنانکه در بسیاری موارد این مورد اولین دلیل انتخاب جراحان قلمداد می گردد.

هزینه لیفت صورت چقدر است؟

هزینه درمان چقدر است؟ هزینه لیفت صورت به نوع پوست و میزان چروکهای روی پوست شما بستگی دارد.
زمان لازم برای انجام عمل چقدر است؟ :انجام این عمل بین ۲ تا ۶ ساعت زمان می‌برد.

آیا برای لیفت صورت بیمار  بیهوش میشود؟

بیهوشی در این روش زیبایی، به صورت موضعی میباشد.
مدت زمان لازم برای ریکاوری و بهبود کامل بیمار چقدر است؟: بهبودی کامل شما بعد از گذشت ۴ الی ۶ هفته اتفاق میوفتد.
میزان موفقیت و اثر بخشی عمل به چه صورت است؟: با روش های جدید میزان موفقیت و نتیجه بخشی لیفت صورت، بسیار زیاد است.

خطرات و عوارض لیفت صورت

احتمال داشتن عوارض کم و بیش صفر است اما به هرحال لیفت صورت یک عمل جراحی زیبایی است و بدیهی است با خطرات مشابهی با هر عمل جراحی دیگر همراه باشد.با این وجود جراح و پزشک مشاور شما حتما درمورد این خطرات با شما به طور کامل صحبت خواهند کرد تا بتوانید آگاهانه تصمیم بگیرید.

شما باید یک قرار ملاقات داشته باشید؟

با ما تماس بگیرید

لیفت صورت در کدام لایه پوستی انجام میشود؟

ساختار صورت از تعدادی لایه تشکیل شده است و هر لایه از نظر ساخت به یک اندازه پیچیده نیست. به عنوان مثال، در صورت، لایه پوست یک لایه نسبتا ساده است که به راحتی پیدا می شود. عملاً هیچ رگ خونی در آن وجود ندارد و تنها اعصاب مهم اعصاب حسی کوچک هستند. بخش بزرگی از لیفت صورت (مینی لیفت صورت، سی لیفت، اس لیفت، مک لیفت) عمدتاً به این لایه پوست محدود می شود.

معمولاً لایه عمیق‌تر باز نمی‌شود یا به سختی باز می‌شود، بلکه فقط با یک بخیه محکم کشیده می‌شود - به اصطلاح تکنیک "پیچینگ". لایه عمیق بسیار پیچیده تر از لایه پوست است، پیدا کردن آن دشوارتر است و همچنین پیگیری آن دشوارتر است. علاوه بر این، در سمت عمیق این لایه، ماهیچه های مهم، بافت غدد، رگ های خونی بزرگتر و اعصاب مسئول حرکات دهان، پلک ها و ابروها قرار دارند.

لیفت صورت عاملی برای زیبایی پوست

نتیجه زیبا، طبیعی و پایدار با عمل لیفت صورت تنها با کشیدن پوست به دست نمی آید. هدف این است که لایه عمیق تر صورت را با زاویه به سمت بالا حرکت دهید. سپس پوست به طور طبیعی در ان راستا قرار خواهد گرفت. شما همچنین می خواهید این جابجایی را با کمترین نیروی کششی که ممکن است انجام دهید. هر چه پوست بیشتر کشیده شود ، احتمال اینکه نتیجه غیرطبیعی و علاوه بر آن موقتی باشد بیشتر می شود. هنگامی که لایه عمیق به طور کامل بلند نشده باشد یا به طور کامل بلند نشود، طبق تعریف باید از نیروی کششی بیشتری استفاده شود. وضعیت مشابهی در مورد پیری گردن صدق می کند. علاوه بر این، بافت عضلانی شل و گاهی بیش فعال (پلاتیسما)، چربی اضافی زیر عضلات گردن، ضخیم شدن لایه عضلانی عمیق تر (دیگاستریکوس) و افتادگی غدد بزاقی وجود دارد. زمانی که عضلات گردن شل و افتاده شده است، تنها برداشتن لایه عمیق تر اغلب کافی نیست. چربی و ماهیچه ها اغلب باید از طریق یک برش زیر چانه کار شوند تا خط فک خوبی داشته باشند. برای اطلاعات بیشتر از هزینه های این عمل و موارد دیگر، میتوانید با ما در ارتباط باشید.

لیفت سینه

پروتز سینه