فلوشیپ فوق تخصصی جراحی انکوپلاستیک پستان و جراحی کانسر

آدرس:

میدان ارژانتین ،خیابان احمدقصیر نبش خیابان هشتم بیمارستان فوق تخصصی پاستور نو

جراحی لیفت گونه، امروزه یکی از رایج ترین عمل های زیبایی محسوب می شود و جلوه ی خاص به چهره ی افراد می بخشد‌. در این مقاله ما تمام نکات مهم درباره ی این عمل جراحی را برای شما خواهیم گفت تا اطلاعات کامل تصمیم بگیرید و بهترین نتیجه را شاهد باشید.
تنوع جراحی های زیبایی روزانه رو به افزایش است و ما در عصری زندگی می کنیم که همه نوع خدماتی برای بشر فراهم است تا از زندگی و خود رضایت کامل داشته باشد. لیفت گونه نیز یکی از این جراحی ها می باشد که مستقیم بر روی اعتماد به نفس تاثیر مثبت می گذارد‌. عمل جراحی گونه، توسط متخصص زیبایی انجام می شود‌. با افزایش سن تغییرات بسیاری در پوست و صورت ما پدیدار می شود و توانایی کلاژن سازی بدن کاهش می یابد.

جراحی لیفت گونه

در نتیجه ی کاهش میزان کلاژن موجود، دوران نشاط پوست کم کم رو به زوال می گذارد و این می تواند هشداری برای رسیدگی بیشتر به پوست باشد. عمل جراحی لیفت گونه با ماندگاری بالا نشاط و زیبایی را به ارمغان می آورد و فرد را از روش های خسته کننده ی دیگر بی نیاز می کند.
لیفت به معنای کشیدگی به سمت بالا می باشد و آثار شلی و پیری را از بین می برد. نتیجه ی شگفت انگیز این عمل سبب روی آوردن افراد بسیار زیادی در مدت زمان کم به آن شده است. در قسمت بعدی با من همراه شوید تا از مزایا و ویژگی های لیفت گونه در مراکز معتبر و بهداشتی آشنا شوید.

چرا دکتر سراج؟

دلایلی که 2861 نفر تاکنون دکتر سراج را برای جراحی زیبایی انتخاب کرده اند

رضایت مراجعه کنندگان

بسیاری از مراجعین جدید ما با توجه به نظر دوستان و آشنایان برای انجام جراحی زیبایی به ما مراجعه می کنند. این موضوع در وهله اول باعث افتخار ما بابت اعتماد مراجعین بوده است.

تعداد بالای عمل های انجام شده

تجربه دکتر سراج در انجام عمل های جراحی زیبایی گواهی بر دانش و عملکرد مناسب ایشان در اجرای درست خواسته مراجعین می باشد.

دقت در جراحی زیبایی

یکی از فاکتورهای اساسی برای انتخاب بهترین جراح زیبایی، دقت انجام عمل و نتیجه نهایی می باشد. چنانکه در بسیاری موارد این مورد اولین دلیل انتخاب جراحان قلمداد می گردد.

ویژگی و مزایای لیفت گونه چیست؟

هزینه ی کمتر: بسیاری از افراد هزینه های گزافی در راه خرید انواع کرم های لیفت هدر می کنند. با انجام عمل زیبایی لیفت گونه شما می توانید از این هزینه ها رهایی بیابید. نتیجه ی این عمل به طور قطعی می باشد.
ماندگاری بیشتر: ماندگاری عمل جراحی لیفت گونه بسیاز زیاد است، به طوری که به ندرت افراد نیاز به ترمیم عمل پیدا می کنند. این یعنی تضمین کیفیت و نتیجه. تبحر و مهارت پزشک در ماندگاری لیفت گونه تاثیر بسیاری دارد، بنابراین از کلینیک پزشکی معتبر این خدمات را دریافت کنید.
نتیجه ی سریع تر: جهان امروز در پی نتایج سریع می باشد و این یکی از ویژگی های محبوب در جراحی لیفت گونه است. شما پس از انجام عمل لیفت می توانید با کمترین میزان استراحت و کوتاه ترین دوران نقاهت به زندگی عادی برگردید و نیاز به بستری و استراحت چندین روزه در بیمارستان نخواهید داشت.
چهره ای جوانتر: با لیفت گونه، چهره ی شما جوانتر و با نشاط تر خواهد شد. این عمل می تواند تاثیر شگفتی در زیبایی صورت افراد داشته باشد. این عمل با کششی که به روش های مختلف در پوست ایجاد می کند، باعث رفع انواع افتادگی، جوانسازی، رفع چین و چروک و اصلاح فرم صورت خواهد شد. بهترین ویژگی عمل جراحی گونه آن است که به ندرت می تواند آثار زخم و برش را در صورت مشاهده کرد‌.

عمل لیفت گونه

نکات قبل از عمل جراحی لیفت گونه

عمل لیفت گونه با روش های مختلفی انجام می شود و هر کدام از این روش های نکات و دستور عمل های خاصی را برای بیمار یا داوطلبان تعیین می کنند. شرایط جسمی هر فرد منحصر به فرد است لذا ممکن است نکات قبل از جراحی هر کدام از افراد متفاوت باشد. با این حال پزشک شما دستور عمل های مهم را برایتان بازگو می کند. در این بخش به نکات کلی که حتما باید رعایت شود می پردازیم و از شما می خواهیم آن ها را جدی بگیرید.
بهتر است یک ماه قبل از هرگونه عمل لیفت صورت از مصرف دخانیات پرهیز کنید تا پوست شما آمادگی بیشتری برای انجام جراحی لیفت گونه داشته باشد. پیش از عمل از داروهای رقیق کننده ی خون، همچون آسپرین استفاده نکنید؛ این کار می تواند دوران نقاهت را طولانی تر کند و سبب خونریزی ناهنجار در طی عمل جراحی لیفت گونه باشد. حتما به استراحت اهمیت دهید و ذهن خود را از انواع استرس و مشکلات روحی دور نگه دارید.
آمادگی ذهنی و جسمی بسیار می تواند در نتیجه موثر باشد. لذا قبل از جراحی لیفت گونه از لحاظ جسمی و روحی آمادگی داشته باشید. این عمل باید به دست پزشک متخصص و با مهارت خاصی انجام شود، پس تحقیق در مورد بهداشتی بودن و اعتبار کلینیک پزشکی مورد نظر یکی از مهم ترین اقداماتی است که باید قبل از جراحی لیفت گونه به آن بپردازید‌

شما باید یک قرار ملاقات داشته باشید؟

با ما تماس بگیرید

نکات بعد از جراحی لیفت گونه

دقت داشته باشید که این عمل جراحی زیبایی برای نتیجه ی بهتر و واقعی، نیاز به استراحت کافی دارد. تقریبا پس از ۲ الی ۳ هفته نتیجه نمایان می شود پس صبور باشید. در روزهای ابتدایی پس از جراحی لیفت گونه ممکن است میزان تورم و قرمزی و یا حتی کبودی شما را آزار دهد ، اما نگران نباشید سرعت بهبود این جراحات بسیار بالاست‌. در این مرحله حتما از کمپرس آب یخ استفاده کنید.
به هیچ عنوان پس از عمل دخانیات خصوصا سیگار استفاده نکنید. سیگار کشیدن، با جلوگیری ار جریان اکسیژن، روند بهبود را طولانی تر خواهد کرد. همچنین شما نباید چه پس از عمل و چه قبل از عمل از داروها و مسکن های رقیق کننده و ضد انعقاد خون استفاده کنید.

توجه داشته باشید که نخ های صورت، ۳ تا ۵ روز بعد از عمل کشیده می شوند، پس این چند روز بسیار مهم و حیاتی است. حتما از گاز استریل برای شستشوی صورت استفاده کنید و از حضور در اماکن آلوده بپرهیزید. بهتر است در این مدت از لوازم آرایشی استفاده نکنید، زیرا هر گونه آلودگی می تواند منجر به بروز عفونت و خسارات در پوست شما شود‌.
پس از عمل جراحی لیفت گونه، حتما با پزشک خود در ارتباط باشید و برای چکاپ نزد او بروید. حتما داروهایی که برایتان تجویز می شود را مرتب استفاده کنید. سعی کنید در روز های اول از همراه کمک بگیرید و کار سنگین انجام ندهید. استراحت مهم ترین عامل در روند بهبود شما می باشد. لذا از استرس و تنش های روحی دوری کنید.