فلوشیپ فوق تخصصی جراحی انکوپلاستیک پستان و جراحی کانسر

آدرس:

میدان ارژانتین ،خیابان احمدقصیر نبش خیابان هشتم بیمارستان فوق تخصصی پاستور نو

جراحی لیفت لب بالا یکی از محبوب ترین خدمات زیبایی در عصر حاضر محسوب می شود. این خدمات که در کلینیک های پزشکی ارائه می گردد می تواند تاثیر بسزایی در ظاهر افراد اعمال کند. در واقع در عمل لیفت لب که به روش های مختلفی انجام می شود، هیچ گونه ماده ی خارجی به لب شما تزریق نمی شود و تنها با لیفت فرم لب شما به حالت دلخواه تغییر می کند.
نتیجه ی لیفت لب بسیار طبیعی و در نچرال ترین حالت ممکن می باشد که همین سبب پر طرفدار بودن این عمل زیبایی در بانوان شده است. لب به عنوان یکی از معیار های زیبایی در صورت، در مرکزیت توجه قرار دارد. شما در هنگام صحبت کردن به لب های دیگران توجه می کنید و در موقع تناول غذا نیز با استفاده از لب و دهان خود این کار را انجام می دهید. شاید این دو کار مهم و ضروری، لب را به یکی از مهم ترین اعضای صورت تبدیل کرده است.

جراحی لیفت لب

 

در این مقاله ما قصد بررسی روش ها و انتقال اطلاعات مهمی در حوزه ی جراحی و خدمات لیفت لب را به شما عزیزان داریم‌. پس اگر شما هم تصمیم به انجام این عمل گرفته اید با ما همراه شوید تا در قسمت بعدی به ویژگی و مزایای آن بپردازیم.

چرا دکتر سراج؟

دلایلی که 2861 نفر تاکنون دکتر سراج را برای جراحی زیبایی انتخاب کرده اند

رضایت مراجعه کنندگان

بسیاری از مراجعین جدید ما با توجه به نظر دوستان و آشنایان برای انجام جراحی زیبایی به ما مراجعه می کنند. این موضوع در وهله اول باعث افتخار ما بابت اعتماد مراجعین بوده است.

تعداد بالای عمل های انجام شده

تجربه دکتر سراج در انجام عمل های جراحی زیبایی گواهی بر دانش و عملکرد مناسب ایشان در اجرای درست خواسته مراجعین می باشد.

دقت در جراحی زیبایی

یکی از فاکتورهای اساسی برای انتخاب بهترین جراح زیبایی، دقت انجام عمل و نتیجه نهایی می باشد. چنانکه در بسیاری موارد این مورد اولین دلیل انتخاب جراحان قلمداد می گردد.

ویژگی و مزایای خدمات لیفت لب چیست؟

با افزایش سن، نشانه های پیری در چهره ی ما نمایان می شود و لب نیز از این موضوع بر کنار نمی ماند. خدمات لیفت لب می تواند آثار پیری را در قسمت دهان و لب از بین برده و چهره ی شما را جوان کند‌. علاوه بر این ویژگی، نتیجه ی زود و بلافاصله پس از عمل نیز یکی از بهترین مزایای لیفت لب زیبایی می باشد‌. در واقع این عمل می تواند چهره ی شما را بشاش تر و جوان تر نشان دهد و در زیبایی شما تاثیر زیادی داشته باشد.
در این عمل زیبایی تقارن و تناسب بین لب بالا و پایین بیشتر می شود و لب بالا حجیم تر می گردد. خدمات جراحی لیفت لب، مناسب تمام سنین (بعد از بلوغ) می باشد و در آن جنسیت معنا ندارد. این عمل جراحی بدون درد و خونریزی می باشد و نیاز به استراحت در بیمارستان ندارد. شما پس از عمل می توانید به بلافاصله به زندگی عادی خود برگردید.

 

چه کسانی کاندید لیفت لب هستند؟

به طور کلی می توان گفت افرادی که سنین بلوغ را پشت سر گذاشته اند می توانند این عمل را انجام دهند، جراحی لیفت لب به عنوان یک اصلاح کننده در چهره عمل می کند و تقارن و زیبایی را به صورت شما می بخشد. در ادامه با مناسب ترین دسته افراد، برای این عمل آشنا می شوید.
فاصله ی زیاد بین لب و بینی: در این افراد میان لب بالایی و بینی فاصله ی بیش از حد معمول وجود دارد، که این عمل با بالا کشیدن لب بالایی، از این فاصله می کاهد.
عدم تقارن لب: برخی از افراد در لب بالایی خود تقارن ندارند. در واقع این افراد با نام لب شکری نیز شناخته می شوند. این عمل می تواند تقارن و تناسب قابل قبولی به لب این عزیزان بدهد.
خطی بودن و کم حجم بودن لب بالا: در طبیعی ترین حالت ممکن، لب بالا و پایین باید با یک دیگر متناسب باشند. به مرور زمان و افزایش سن، این تناسب از بین می رود و از حجم لب بالایی کاسته می شود. این افراد نیز می توانند با لیفت لب، جوان شدن چهره ی خود را شاهد باشند.

خدمات لیفت لب - دکتر سراج

انواع روش جراحی لیفت لب

تنوع در روش های جراحی لیفت لب بسیار است و با توجه به نیاز و آستانه ی تحمل افراد و صلاح دید پزشک متخصص روش انتخاب می شود. در این قسمت به اختصار انواع روش های جراحی لیفت لب را معرفی می کنیم. لازم به ذکر است هیچ کدام از این روش ها نیاز به بستری ندارند و بی حسی عمومی در آن ها اعمال نمی شود.
لیفت با نخ: در این روش پزشک متخصص شما با وارد کردن نخ هایی که قابلیت جذب شدن دارند، فرم لب شما را اصلاح می کند. این روش کاملا بدون درد می باشد و با بی حسی موضعی انجام می شود.
لیفت با تزریق بوتاکس: در این روش علاوه بر بالا بردن لب، حجمی کاملا طبیعی نیز به لب شما تزریق می شود. این روش در زیبایی بسیار تاثیر دارد و بلافاصله پس از عمل، تغییرات محسوس خواهد بود.
لیفت سانترال: در روش برش های سانترال، لب بالایی به صورت یک دست به بالا کشیده می شود و در بهترین حالت خود قرار می گیرد. این روش به علت نتیجه ی مطلوب یکی از پرطرفدار ترین روش های جراحی لب محسوب می شود.
لیفت کناره های لب: در این روش که بیشتر به منظور جوان سازی انجام می شود. این روش چهره ی شما را علاوه بر جوان سازی، خندان هم می کند و به اصطلاح حالتی و جذاب به صورت شما می بخشد.
لیفت شاخ گاوی: این روش مخصوص برای کاهش فاصله ی میانی لب و دهان انجام می شود. در این روش پوست اضافی از زیر بینی بریده و در نتیجه لب بالاتر کشیده می شود‌. ماندگاری بالای این روش، آن را تبدیل به رایج ترین روش جراحی لیفت لب کرده است. جای برش ها در این روش به سختی قابل تشخیص خواهد بود.

شما باید یک قرار ملاقات داشته باشید؟

با ما تماس بگیرید

خدمات لیفت لب را کجا انجام دهیم؟

نکته ی مهم در خدمات جراحی لیفت لب انتخاب پزشک متخصص و کلینیک بهداشتی می باشد. اگر کلینیک و پزشک متخصص شما در کار خود مهارت نداشته باشد، عوارض ناشی از این عمل می تواند باعث بروز مشکلات فراوانی شود. یکی از مزایای مهم لیفت لب ماندگاری بالای آن است که در اکثر موارد نیاز به ترمیم ندارد. در نتیجه برای احترام به سلامتی خود و نتیجه ی ایده آل حتما به پزشک متخصص رجوع کنید و از اماکن نامعتبر و پزشک های عمومی بپرهیزید. اعتبار و کیفیت کلینیک جراحی می تواند تضمین خوبی برای انجام انواع جراحی لیفت صورت در بهترین حالت ممکن باشد.