فلوشیپ فوق تخصصی جراحی انکوپلاستیک پستان و جراحی کانسر

آدرس:

میدان ارژانتین ،خیابان احمدقصیر نبش خیابان هشتم بیمارستان فوق تخصصی پاستور نو

امروزه عمل جراحی لیفت شقیقه و ابرو جزو پرطرفدارترین جراحی های زیبایی در سراسر جهان می باشد. بهتر است افراد بعد از سن بلوغ این عمل را انجام دهند و فرم چهره ی خود را پس از ثابت شدن تغییر دهند. در هر صورت اگر شما هم تصمیم به انجام عمل جراحی لیفت شقیقه و ابرو گرفته اید، با ما همراه باشید تا در این مقاله با مهم ترین نکات آن آشنا شوید.
این عمل زیبایی که در روش های مختلفی توسط پزشک متخصص انجام می شود، در دسته ی جراحی های رایج و ساده قرار می گیرد. دقت داشته باشید که مهارت و تخصص پزشک شما بسیار در نتیجه ی این عمل موثر می باشد. لیفت شقیقه و ابرو در واقع نوعی کشش در ناحیه ی ابرو و شقیقه ی شما ایجاد می کند و با کمترین زمان باعث بیشترین تغییر می گردد.

لیفت شقیقه و ابرو

 

اگر نگران جای زخم و به جا ماندن اثر بخیه و برش در صورت خود هستید، باید بگوییم این عمل جراحی هیچ گونه اثری از زخم بر صورت شما باقی نخواهد گذاشت و علاوه بر کشیدگی و رفع انواع چروک، باعث درشتی و زیبایی چشم های شما نیز خواهد شد. اما بهتر است بدانید عمل جراحی لیفت شقیقه و ابرو با روش های مختلفی انجام می شود. در ادامه این روش ها را با هم بررسی می کنیم. پس همراه ما باشید.

چرا دکتر سراج؟

دلایلی که 2861 نفر تاکنون دکتر سراج را برای جراحی زیبایی انتخاب کرده اند

رضایت مراجعه کنندگان

بسیاری از مراجعین جدید ما با توجه به نظر دوستان و آشنایان برای انجام جراحی زیبایی به ما مراجعه می کنند. این موضوع در وهله اول باعث افتخار ما بابت اعتماد مراجعین بوده است.

تعداد بالای عمل های انجام شده

تجربه دکتر سراج در انجام عمل های جراحی زیبایی گواهی بر دانش و عملکرد مناسب ایشان در اجرای درست خواسته مراجعین می باشد.

دقت در جراحی زیبایی

یکی از فاکتورهای اساسی برای انتخاب بهترین جراح زیبایی، دقت انجام عمل و نتیجه نهایی می باشد. چنانکه در بسیاری موارد این مورد اولین دلیل انتخاب جراحان قلمداد می گردد.

انواع روش های جراحی لیفت شقیقه و ابرو

لیفت با نخ: رایج ترین روش لیفت شقیقه و ابرو، استفاده از نخ های مونو می باشد. این نخ ها هیچ آسیبی به بافت بدن شما نمی زند و قابلیت جذب در بدن را دارند. در واقع کاربرد نخ های مونو در انواع جراحی لیفت لب، لیفت گونه و لیفت شقیقه و ابرو کاربرد دارد. در واقع انتخاب روش لیفت به عهده ی پزشک شما می باشد. پزشک شما تشخیص می دهد با توجه به عمل چین و چروک ها و همچنین وضعیت پوست شما چه روشی برای شما مناسب است.

لیفت با ژل: لیفت شقیقه و ابرو به وسیله ی ژل که با نام کانولا شناخته شده است، از دیگر روش های این عمل جراحی می باشد. در این روش به وسیله ی سوزن های میکرو، بنا به نیاز پوست شما ژل مخصوصی به نام فیلر در مناطق مشخص شده تزریق می شود. ماندگاری هر دو روش بسیار بالا می باشد. اما با این حال روش لیفت با نخ نتیجه ی بهتر و طبیعی تری را همراه دارد. هیچ کدام از این روش ها آسیبی به بدن شما نمی رساند.

شما باید یک قرار ملاقات داشته باشید؟

با ما تماس بگیرید

مزایای لیفت شقیقه و ابرو

رفع افتادگی چشم ها و جوانسازی و رفع چروک های اطراف چشم را می توان با عمل جراحی لیفت شقیقه یکی از مهم ترین ویژگی های این عمل جراحی پلاستیک است.
از مزایای دیگر این عمل جراحی می توان به نتیجه ی سریع آن اشاره کرد. شما در یک جلسه می توانید چهره ی خود را به زیباترین و طبیعی ترین حالت ممکن تغییر دهید‌. همانطور که اشاره کردیم، طبیعی بودن نتیجه ی عمل لیفت شقیقه و ابرو، یکی از مزایایی است که این عمل جراحی را بین افراد داوطلب محبوب کرده است. این عمل جراحی بدون درد و خونریزی می باشد و جراحی ساده و رایجی محسوب می شود.
با این روش می توان چشم ها را کشیده تر و حتی بر ظاهر گونه نیز تاثیر مثبتی گذاشت. در نتیجه شما با انجام یک عمل جراحی، در واقع به طور کلی لیفت صورت انجام می دهید. افتادگی ابرو نیز یکی از تغییراتی است که با جراحی لیفت شقیقه و ابرو می توان آن را رفع کرد.
این عمل جراحی ماندگاری بسیار بالایی دارد و در بیشتر موارد نیاز به ترمیم آن نخواهد بود. اگر می خواهید بدانید که آیا شما مناسب انجام این عمل هستید یا نه، در قسمت بعد همراه ما باشید.

هزینه لیفت ابرو

عمل جراحی لیفت شقیقه و ابرو برای چه کسانی مناسب است؟

در عمل جراحی لیفت شقیقه و ابرو جنسیت اهمیتی ندارد اما این عمل بیشتر در بانوان صورت می گیرد. بهتر است افراد داوطلب برای انجام این عمل جراحی، پس از سن بلوغ اقدام کنند. زیرا تا قبل از سن بلوغ تغییرات در صورت و بدن بسیار سریع می باشد. بانوان به زیبایی خود بسیار اهمیت می دهند و می توان گفت زیبایی و نشاط صورت برای بانوان بسیار با ارزش است.
اگر شما هم با افزایش سن در اطراف چشم های خود شاهد چین و چروک های عمیق هستید می توانید با انجام عمل لیفت شقیقه و ابرو ن مشکل را رفع کنید. همچنین گاهی افراد از بدو تولد دارای چشمانی افتاده می باشند که عمل لیفت شقیقه می تواند در اصلاح فرم چشم و کشیدگی آن به کمک شما بیاید.
علاوه بر جنبه ی زیبایی ای که این عمل جراحی به صورت افراد می دهد، می تواند در تقارن و زیبایی را به افرادی که به هر دلیل دچار عدم تقارن در قسمت چشم ها و ابروان هستند کمک شایانی کند. بسیار مهم است که شما برای انجام این عمل جراحی پزشک معتبری را انتخاب کنید پس در ادامه همراه ما شوید تا با بهترین کلینیک برای انجام لیفت شقیقه و ابرو و همچنین هزینه های آن، آشنا شوید.

هزینه ی عمل جراحی لیفت شقیقه و ابرو

هزینه های هر عمل جراحی به فاکتور های بسیاری وابسته است. حتما دقت کنید که این عمل که تقریبا ۲ ساعت طول می کشد، به دست خود پزشک متخصص انجام شود و هرگز عمل لیفت شقیقه و ابرو را نزد تکنسین و افراد نا معتبر انجام ندهید. بهداشت کلینیک درمانی بسیار در نتیجه ی عمل شما موثر است. به همین منظور حتما کلینیک معتبر و با سابقه ای را انتخاب کنید.
هزینه جراحی لیفت شقیقه و ابرو به دلیل ماندگاری بالا و همچنین نتیجه ی سریع تر، در مقایسه با روش های دیگری مانند خرید انواع مکمل و کرم ها و ... برای لیفت، بسیار کمتر است. قبل از عمل جراحی لیفت شقیقه و ابرو لازم است تا با مشاوره ی پزشک اطلاعات مهم و بیشتری در این عرصه کسب کنید.