فلوشیپ فوق تخصصی جراحی انکوپلاستیک پستان و جراحی کانسر

آدرس:

میدان ارژانتین ،خیابان احمدقصیر نبش خیابان هشتم بیمارستان فوق تخصصی پاستور نو

اگر قصد حراجی سینه دارید، این مقاله را بخوانید تا اطلاعات مهمی در این زمینه به دست بیاوید. در سال های اخیر شاهد پیشرفت روز افزون عمل های زیبایی و تنوع در متدهای درمانی هستیم. پیشرفت در علم پزشکی امروزه به خدمت های شگرفی به بشریت کرده است. همان طور که سلامت اندام و ظاهر مهم است، سلامت روان و رضایت مندی از خود نیز تاثیر مستقیمی بر کیفیت زندگی دارد.
بسیاری از افراد چه بانوان و چه آقایان، از شکل ظاهری اندام سینه ی خود راضی نیستند. بزرگی و یا کوچکی سینه بسیار متاثر از عامل ژنتیک می باشد‌. لذا می توان گفت تاثیر ورزش در رسیدن به ظاهر ایده آل اندام سینه، چندان نیست. در واقع می توان گفت تصمیم به انجام هر نوع عمل زیبایی، تصمیمی بسیار شخصی است و نباید متاثر از نظرات دیگران باشد‌.
اگر شما به دلیل دیدگاه دیگران تصمیم به جراحی سینه شده اید، پیشنهاد ما به شما بیشتر فکر کردن در این مورد است‌. بررسی های دقیقی انجام دهید و سعی کنید با مشاوره های خبره در این زمینه صحبت کنید. اما در ادامه برای شما شاخه های مختلف جراحی سینه را برای شما توضیح خواهیم داد تا با علم بیشتری تصمیم بگیرید. پس با ما همراه باشید.عمل جراحی سینه

چرا دکتر سراج؟

دلایلی که 2861 نفر تاکنون دکتر سراج را برای جراحی زیبایی انتخاب کرده اند

رضایت مراجعه کنندگان

بسیاری از مراجعین جدید ما با توجه به نظر دوستان و آشنایان برای انجام جراحی زیبایی به ما مراجعه می کنند. این موضوع در وهله اول باعث افتخار ما بابت اعتماد مراجعین بوده است.

تعداد بالای عمل های انجام شده

تجربه دکتر سراج در انجام عمل های جراحی زیبایی گواهی بر دانش و عملکرد مناسب ایشان در اجرای درست خواسته مراجعین می باشد.

دقت در جراحی زیبایی

یکی از فاکتورهای اساسی برای انتخاب بهترین جراح زیبایی، دقت انجام عمل و نتیجه نهایی می باشد. چنانکه در بسیاری موارد این مورد اولین دلیل انتخاب جراحان قلمداد می گردد.

آنچه درباره جراحی سینه باید بدانید

جراحی سینه و اعتماد به نفس رابطه ی تنگاتنگی با یکدیگر دارند. اعتماد به نفس در زندگی امروز عامل مهم تعیین سطح کیفیت زندگی می باشد. همان طور که می دانید، تمام جراحی های زیبایی به شاخه های گوناگونی تقسیم می شوند.
تنوع در جراحی سینه نیز به دلیل تنوع و گوناگونی مشکلات و خواسته های افرادی ست که تصمیم به این عمل می گیرند. به طور کلی بیشترین مطالبه در انجام جراحی سینه، شامل کوچک کردن سینه در مردان، بزرگ کردن و کوچک کردن سینه در زنان، انجام پروتز سینه و لیفت سینه در بانوان مبتلا به سرطان سینه می باشد. با مطالعه ی دو خط اخیر متوجه شدید که جراحی سینه همیشه هم دلیل زیبایی ندارد و گاه تنها دلیل آن درمان است.
جراحی های زیبایی در خدمت بشریت برای رضایت هرچه بیشتر آنها از خودشان است. ناهنجاری های زیادی در بانوان باعث مشکلاتی همچون عدم رشد سینه، عدم تقارن سینه می باشد. این نا هنجاری در یکی از مهم ترین اندام های زنانه می تواند منجر به منزوی شدن و جامعه گریزی و حتی طرد شدن از سمت دیگران شود.
در آقایان نیز بزرگی سینه و رشد بیش از حد اندام سینه به دلایل هورمونی و ژنتیکی این مشکلات را ایجاد می کند. اما نگران نباشید‌. ما در کنار شما هستیم تا هرچه بهتر در مورد تصمیمتان بیاندیشید و برای یک جراحی سینه ی عالی که تمام انتظارات شما را بر آورده می کند، اطلاعات مفید به دست بیاورید و آماده شوید. در ادامه به تفکیک خواهیم گفت که در زنان و مردان جراحی سینه مناسب کدام افراد است.

ماموپلاستی یا جراحی سینه

چه کسانی کاندید انجام جراحی سینه می باشند؟

ماموپلاستی یا همان جراحی سینه امروزه در انواع مختلف خود در سراسر جهان انجام می شود‌. این عمل زیبایی و ترمیمی، طرفداران بسیاری چه در شرق و چه در غرب دارد. در کشور عزیزمان ایران، پزشکان ماهری متخصص این عمل هستند و سالانه افراد زیادی را به اندام دلخواهشان می رسانند. طور کل می توان گفت تصمیم به انجام جراحی سینه برای رسیدن به اندام ایده آل می باشد.
لذا اگر شما از اندام سینه ی خود رضایت کامل ندارید، اگر با دید منطقی خود می خواهید با توجه به شرایط بدنی و سنی خود به زیبایی بیشتری نسبت به خودتان دست بیابید و اگر شما از حجم و اندازه ی سینه ی خود رنج می برید، می توانید برای انواع جراحی سینه که شامل انواع کوچک کردن و بزرگ کردن و یا حتی بازسازی و لیفت سینه خود اقدام کنید. انواع جراحی سینه را به اختصار در این بخش برای شما توضیح خواهیم داد.

انواع جراحی سینه

لیفت سینه: ماستوپسکی یا همان لیفت سینه روشی است که در آن تلاش برای بالا بردن سینه، رفع شلی و افتادگی پوست سینه ی بیمار است‌. در ادامه ی مقاله در مورد چگونگی این نوع جراحی سینه بیشتر توضیح خواهیم داد‌.
کوچک کردن سینه در زنان: جراحی سینه در این موارد با نام ماموپلاستی ریداکشن شناخته می شود. زنانی که از سینه های بزرگ رنج می برند و بزرگی سینه به حدی است که اندامشان را نا متناسب می کند، می توانند این عمل را انجام دهند. ممکن است شما بعد از این عمل نیاز به ماستوپسکی هم داشته باشید. در این صورت پزشکتان با توضیحات مفصل این دو جراحی را با هم ترکیب خواهد کرد.
کوچک کردن سینه در مردان: ژنیکوماستی یا همان جراحی کوچک کردن سینه در مردان، می تواند ناهنجاری به وجود آمده در اندام سینه ی مردان را از بین ببرد. در ادامه به این نوع از جراحی سینه نیز به طور مفصل تری خواهیم پرداخت‌.

انواع جراحی سینه

عمل ماستوپسکی: از نشانه های سالهای جوانی، داشتن پوستی صاف و سفت می باشد‌. در زنان اندام سینه بسیار مهم است و به مرور زمان با شل شدن پوست و چربی های اضافه ی اطراف سینه می تواند شکل زیبای خود را از دست بدهد‌. گاهی زنان بعد از زایمان و در اثر شیردهی و تغییر حجم سینه، دچار افتادگی سینه می شوند.
این افتادگی می تواند در طاهر سینه و همین طور اعتماد به نفس بانوان تاثیری منفی داشته باشد. در این موارد شما می توانید با مراجعه به پزشک و بررسی مشکل خود گاهی در جهت انجام جراحی سینه با روش ماستوپسکی بردارید. این عمل بین ۲ الی ۵ ساعت به طول می انجامد و دوره ی نقاهت آن ۱۶ الی ۲۱ روز می باشد‌.

عمل ژنیکوماستی: همان اندازه که داشتن سینه های بزرگ در زنان فاکتور سلامت و زیبایی شناخته می شود، در مردان نشانه ی یک ناهنجاری است. این ناهنجاری میتواند دلایل مختلفی داشته باشد. امروزه عمل جراحی سینه آقایان با نام ژنیکوماستی شناخته می شود.
در این روش با تخلیه ی چربی اضافی در اندام سینه، حجم سینه را کاهش می دهند و نوک سینه ها را بازسازی می کنند. جراحی سینه در مردان می تواند در نتیجه ی خود، سینه ای صاف و سفت و مردانه را ارمغان بیاورد‌. قبل از اقدامات جدی، حتما با پزشک متخصص خود مشورت کنید و انتظارات خود را در میان بگذارید.

ماموپلاستی افزایشی: گاهی به دلایلی مانند ژنتیک و یا عدم حضور هورمون های فعال به میزان کافی، رشد سینه در زنان متوقف می شود و سینه به اندازه ی طبیعی و عادی نمی رسد. این وضعیت می تواند مشکلات متعددی برای زنان ایجاد کند. عمل ماموپلاستی با روشهای مختلفی مانند استفاده از انواع ایمپلنت ها و پروتز های مصنوعی، حجم سینه ی شما را تغییر می دهد.
باید دقت کنید که انتظار مافوقی از انجام این جراحی نداشته باشید‌ و با دیدی منطقی تصمیم به ماموپلاستی افزایشی بگیرید. خطوط برش و جراحی سینه، مشخص خواهد بود که می توان با جراحی زیبایی لیزر آن ها را کمرنگ تر کرد.

بازسازی سینه: در ابتدا باید بدانید، ماستکتومی نام یک جراحی است که برای بانوان به منظور استخراج بافت سرطانی به منظور جلوگیری از گسترش بیماری سرطان سینه انجام می شود‌.
بانوانی که در اثر ابتلا به سرطان سینه، مجبور به تخلیه ی حجم سینه ی خود شده اند، با انجام این نوع از جراحی سینه به زندگی عادی خود باز میگردند. این نوع از جراحی سینه با متدهای مختلفی انجام می شود. شما میتوانید بلافاصله بعد از عمل تخلیه ی سینه یا همان ماستکتومی، جراحی بازسازی سینه را داشته باشید. از مزایای این جراحی آن است که در روند معالجه و بهبود شما تاثیری منفی نمی گذارد.

شما باید یک قرار ملاقات داشته باشید؟

با ما تماس بگیرید

عمل زیبایی سینه

نکات مهم جراحی سینه برای نتیجه ی بهتر چیست؟

برای داشتن سینه های متناسب با بدن خود، بهتر است دیدی منطقی داشته باشید. پزشک شما پس از بررسی و تحلیل انواع آزمایشات شما، نتیجه را برایتان توضیح خواهد داد. بهتر است قبل از عمل، از مصرف دخانیات و مشروبات الکلی پرهیز کنید. همچنین مصرف داروی آسپرین روند بهبود را طولانی تر می کند و باعث خونریزی بیشتر خواهد شد.
لذا از مصرف آسپرین و دیگر داروهایی که خونریزی را تشدید می کنند، خودداری کنید. شما موظف هستید لیست کاملی از انواع داروهایی که مصرف میکنید را در اختیار پزشکتان قرار دهید. همچنین انجام یک چک آپ و ماموگرافی قبل از عمل برای شما لازم است. دقت کنید زمان بهبودی و دوره ی نقاهت، بسیار به شرایط بدنی شما بستگی دارد.
پس نمی توان زمان مشخصی را برای تمام افراد در نظر گرفت. دستورالعمل های خاصی پس از جراحی سینه، توسط پزشک برای شما تجویز خواهد شد، بدون هیچ گونه سرپیچی، تمام این پروتکل ها را انجام دهید تا نتیجه ای رضایت بخش از جراحی سینه ی خود داشته باشید.