فلوشیپ فوق تخصصی جراحی انکوپلاستیک پستان و جراحی کانسر

آدرس:

میدان ارژانتین ،خیابان احمدقصیر نبش خیابان هشتم بیمارستان فوق تخصصی پاستور نو

فرم و تناسب باسن از عوامل مهم در داشتن اندامی جذاب و متناسب است. یکی از روش های تزریق چربی به باسن با جراحی لیفت باسن برزیلی است، یک جراح زیبایی ماهر می تواند از تکنیک های تخصصی انتقال چربی برای دستیابی به کانتور باسن پرتر و گردتر استفاده کند. پس با ما با بهترین روش و راهکارهای تزریق چربی به باسن همراه باشید.

لیفت باسن برزیلی چیست؟

لیفت باسن برزیلی یک روش تخصصی انتقال چربی است که اندازه و شکل باسن را بدون ایمپلنت افزایش می دهد. چربی اضافی از باسن، شکم، کمر یا ران‌ها با لیپوساکشن برداشته می شود و بخشی از این چربی به صورت استراتژیک به باسن تزریق می شود.
یک جراح زیبایی ماهر می‌تواند با جراحی لیفت باسن برزیلی نسبت کل قسمت پایین تنه را بهبود بخشد، به بیمار کمک می‌کند تا چربی‌های خود را در "نواحی مشکل" رایج کاهش دهد و باسن را تقویت کند و نتایج آن سال‌ها دوام داشته باشد.
تزریق چربی به باسن

چرا لیفت باسن برزیلی انجام شود؟

شکل و نسبت باسن فرد تا حد زیادی توسط ژنتیک تعیین می شود. هم ساختار اسکلتی شما و هم نحوه ذخیره چربی در بدن شما بر ظاهر قسمت پایین بدن تأثیر می گذارد. یک رژیم غذایی سالم و ورزش می تواند برای دستیابی به وزن بدن سالم و تقویت عضلات موثر باشد، اما بسیاری از بیماران با وجود سبک زندگی سالم، از داشتن باسن «مسطح» ناراضی هستند.
جراحی لیفت باسن برزیلی می تواند با تغییر شکل باسن و نواحی اطراف آن مانند باسن، کمر و ران به غلبه بر اثرات ژنتیکی کمک کند.

چرا دکتر سراج؟

دلایلی که 2861 نفر تاکنون دکتر سراج را برای جراحی زیبایی انتخاب کرده اند

رضایت مراجعه کنندگان

بسیاری از مراجعین جدید ما با توجه به نظر دوستان و آشنایان برای انجام جراحی زیبایی به ما مراجعه می کنند. این موضوع در وهله اول باعث افتخار ما بابت اعتماد مراجعین بوده است.

تعداد بالای عمل های انجام شده

تجربه دکتر سراج در انجام عمل های جراحی زیبایی گواهی بر دانش و عملکرد مناسب ایشان در اجرای درست خواسته مراجعین می باشد.

دقت در جراحی زیبایی

یکی از فاکتورهای اساسی برای انتخاب بهترین جراح زیبایی، دقت انجام عمل و نتیجه نهایی می باشد. چنانکه در بسیاری موارد این مورد اولین دلیل انتخاب جراحان قلمداد می گردد.

آیا من کاندید خوبی برای لیفت باسن برزیلی هستم؟

لیفت باسن برزیلی می تواند گزینه ای عالی برای بهبود شکل و اندازه باسن باشد. با این حال، بیماران خاص برای این روش مناسب تر هستند، و داشتن انتظارات واقع بینانه در مورد جراحی، بهبودی و نتایج مهم است. به طور کلی، اگر با موارد زیر موافق باشید، احتمالاً کاندیدای خوبی برای لیفت باسن برزیلی هستید:

  1. شما می خواهید باسن را بدون ایمپلنت بزرگ کنید.
  2. رنگ پوست خوبی در ناحیه باسن و ران دارید.
  3. شما ذخایر چربی کافی در نواحی دیگر برای برداشت برای تزریق به باسن دارید.
  4. شما می خواهید و می توانید از نشستن مستقیم روی باسن خود برای چندین هفته اجتناب کنید.

علیرغم نامش، لیفت باسن برزیلی یک روش سنتی «لیفتینگ» نیست، بلکه به پوست شل روی باسن نمی‌پردازد. اگر بیش از حد و افتادگی پوست روی باسن یا ران شما را آزار می دهد، جراحی لیفت ران و باسن می تواند گزینه مناسب تری باشد.

عمل تزریق چربی به باسن

 

لیفت باسن برزیلی بهتر است یا ایمپلنت باسن

یکی از مزایای جراحی لیفت باسن برزیلی این است که اندازه باسن را بدون ایمپلنت افزایش می دهد. در دستان یک جراح زیبایی آموزش دیده که در یک مرکز معتبر عمل می کند، این روش خطر عوارض کمی دارد و می تواند به نتایج طبیعی و قابل توجهی دست یابد.
با این حال، اگر شما بسیار لاغر هستید، ممکن است چربی کافی برای برداشت نداشته باشید، و کاشت باسن ممکن است تنها راه برای رسیدن به افزایش اندازه دلخواه شما باشد. کاشت باسن ممکن است گزینه خوبی برای برخی از بیماران باشد. با این حال، درک خطرات اضافی کاشت ایمپلنت، از جمله انقباض کپسولی و خطر بالاتر عفونت، مهم است. ایمپلنت‌های باسن همچنین می‌توانند در مقایسه با لیفت باسن برزیلی که به طرز ماهرانه‌ای انجام می‌شود، ظاهر و احساس کمتری داشته باشند.

جراح زیبایی مناسب پیدا و انتخاب کنید

جراحی لیفت باسن برزیلی یک روش پیچیده است که به چشمی بسیار توسعه یافته برای جزئیات زیبایی و آموزش و تجربه گسترده در تکنیک های انتقال چربی نیاز دارد. همه پزشکانی که جراحی زیبایی انجام می دهند این آموزش تخصصی را در دوره رزیدنتی خود دریافت نمی کنند، بنابراین قبل از انتخاب یک جراح لیفت باسن برزیلی، تکالیف خود را انجام دهید.
هنگام مشاوره با جراحان زیبایی بالقوه، بپرسید که هر کدام چند عمل لیفت باسن برزیلی انجام داده‌اند و حتماً در طول هر جلسه به عکس‌های قبل و بعد از بیماران قبلی نگاه کنید زیرا این به شما کمک می‌کند تا ایده‌ای از سبک زیبایی شناختی هر جراح زیبایی داشته باشید.

شما باید یک قرار ملاقات داشته باشید؟

با ما تماس بگیرید

جراحی لیفت باسن برزیلی شامل چه مواردی می شود؟

لیفت باسن برزیلی شامل سه مرحله اساسی است:

  • چربی از باسن، کمر، ران، شکم و یا سایر نواحی با لیپوساکشن برداشته می شود.
  • چربی استخراج شده خالص شده و برای انتقال آماده می شود.
  • جراح زیبایی برای افزایش حجم و بهبود فرم، چربی را به نقاط خاصی روی باسن تزریق می کند

جراحی معمولاً به صورت یک روش سرپایی با استفاده از بیهوشی عمومی یا آرام بخش داخل وریدی و بی حسی موضعی انجام می شود. معمول است که بخشی از چربی تزریق شده در محل جدید خود "گرفته نشود". یک جراح زیبایی باتجربه این را در نظر می گیرد و ممکن است در ابتدا کمی بیشتر از مقدار مورد نیاز برای اطمینان از نتایج نهایی شما، چربی را به باسن تزریق کند.

بعد از لیفت باسن برزیلی آیا ریکاوری لازم است؟

انجام عمل روی باسن نیاز به تغییرات خاصی در حین ریکاوری دارد. در حالی که درد معمولاً حداقل است و به راحتی از طریق داروهای مسکن کنترل می شود، پس از لیفت باسن برزیلی تا حدود 2 هفته اجازه نخواهید داشت مستقیماً روی باسن خود بنشینید یا دراز بکشید.
در این مدت، باید به روی شکم یا پهلو بخوابید و یا به این صورت دراز بکشید یا برای تمام فعالیت ها به جز استفاده از توالت بایستید. وقتی آماده شدید، جراح زیبایی به شما این امکان را می دهد که در یک وضعیت تغییر یافته بنشینید، با استفاده از یک صندلی "دونات" یا قرار دادن یک بالش زیر ران های خود برای جلوگیری از فشار بر باسن. فعالیت معمولی نشستن معمولاً پس از 8 هفته یا بیشتر مجاز است.
با توجه به اینکه دستورالعمل‌های جراح زیبایی خود را دنبال می‌کنید، باید بتوانید فعالیت‌های روزانه سبک را ظرف 1 هفته پس از جراحی از سر بگیرید و ظرف 10 تا 14 روز به سر کار خود بازگردید.

لیفت باسن برزیلی

پس از جراحی لیفت باسن برزیلی زندگی چگونه است؟

نتایج لیفت باسن برزیلی قرار است برای سالهای طولانی دوام داشته باشد. سلول‌های چربی که با لیپوساکشن برداشته می‌شوند به آن ناحیه برنمی‌گردند و سلول‌های چربی که از انتقال به باسن جان سالم به در می‌برند تا سال‌های آینده باقی خواهند ماند. با این حال، نوسانات وزن قابل توجه می تواند نتایج شما را تحت تاثیر قرار دهد، بنابراین وزن ثابتی داشته باشید تا نتایج خود را به بهترین شکل ممکن حفظ کنید.
نتایج معمولاً ظرف 6 ماه پس از جراحی، پس از برطرف شدن تورم باقیمانده و بهبودی کامل، نهایی می‌شوند. در این زمان، باسن‌های خمیده‌تر و تناسب پایین‌تنه بهبود یافته از نظر ظاهر و نحوه تناسب لباس‌ها قابل توجه خواهند بود.
هنگامی که یک جراح زیبایی واجد شرایط انجام می شود، لیفت باسن برزیلی یک روش مفید با نتایج طولانی مدت است. بهترین راه برای کسب اطلاعات بیشتر، ملاقات با یک جراح زیبایی دارای گواهی هیئت مدیره برای مشاوره است.

سخن پایانی
در نهایت میتوان گفت که بهترین و با دوام‌ترین راه برای تزریق چربی به باسن استفاده از جراحی لیفت باسن برزیلی زیرنظر یک جراح با تجربه و تایید شده از سوی وزارت بهداشت میباشد.