فلوشیپ فوق تخصصی جراحی انکوپلاستیک پستان و جراحی کانسر

آدرس:

میدان ارژانتین ،خیابان احمدقصیر نبش خیابان هشتم بیمارستان فوق تخصصی پاستور نو

عمل لیفت و پروتز سینه به صورت همزمان

عمل لیفت و پروتز سینه به صورت همزمان

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که آیا می شود عمل لیفت و پروتز سینه ها را به صورت همزمان انجام داد؟
برای اینکه به پاسخ این سوال برسیم توصیه می کنم مطالب زیر را دنبال کنید.

امروزه انجام عمل های زیبایی به خصوص جراحی های زیبایی سینه در بین بانوان طرفداران زیادی پیدا کرده است. برخی دوست دارند که سینه های خود را بزرگ کنند و برخی دیگر به دنبال لیفت سینه هستند و حتی برخی دوست دارند که عمل لیفت و پروتز سینه را به صورت همزمان انجام دهند. عوامل زیادی وجود دارد که نشان می دهد به کدام عمل نیاز داریم.
برای شروع توضیح مختصری در رابطه با لیفت سینه و بزرگ کردن آن می دهیم.

بزرگ کردن سینه (پروتز سینه)

در این عمل با استفاده از پروتز سینه می توان سینه ها را بزرگ کرد. بازگرداندن حجم سینه می تواند به نبود عدم تقارن سینه ها و داشتن سینه های گرد کمک کند.

لیفت سینه

یکی دیگر از درمان های محبوب سینه، لیفت سینه است که به عنوان ماستوپکسی نیز شناخته می شود. در طی این عمل پوست اضافی برداشته می شود و جراح بافت سینه را تغییر می دهد تا سینه های شما را بالا بیاورد. بسیاری از بانوان به دلیل پایین بودن نوک سینه شان یا در کل آویزان بودن سینه شان روش لیفت سینه را انتخاب می کنند. این افتادگی ها با افزایش سن مرتبط است ولی ممکن است برای هر خانمی اتفاق بیافتد. این درمان اندازه سینه شما را تغییر نمی دهد. به همین دلیل است که بسیاری از بانوان تمایل دارند که عمل لیفت سینه و پروتز سینه را به صورت همزمان انجام دهند.

امکان لیفت و پروتز سینه به صورت همزمان وجود دارد؟

اگر دوست دارید که هر دو عمل را انجام دهید این کار امکان پذیر است. در عمل لیفت سینه و پروتز سینه به صورت همزمان می توانید اندازه و شکل سینه های خود را تغییر دهید و به نتیجه مورد نظر خود برسید. لازم به ذکر است انجام همزمان این دو عمل ممکن جای زخم (اسکار) بیشتری در ناحیه پستان شما ایجاد کند که البته طبیعی است و باید با در نظر گفتن همه جوانب آن اقدام به عمل کنید. ترکیب این دو عمل با هم یک راه خوب برای استفاده حداکثری از جراحی است. هنگامی که عمل لیفت سینه و پروتز سینه به صورت همزمان انجام می شود، اندازه ی سینه های شما افزایش می یابد و نسبت به یک روش بهتر به نظر می رسد. انجام این دو عمل به صورت همزمان می تواند ظاهر و احساسی را که می خواهید به شما بدهد و به نوعی تقویت عالی در اعتماد به نفس است.

چرا دکتر سراج؟

دلایلی که 2861 نفر تاکنون دکتر سراج را برای جراحی زیبایی انتخاب کرده اند

رضایت مراجعه کنندگان

بسیاری از مراجعین جدید ما با توجه به نظر دوستان و آشنایان برای انجام جراحی زیبایی به ما مراجعه می کنند. این موضوع در وهله اول باعث افتخار ما بابت اعتماد مراجعین بوده است.

تعداد بالای عمل های انجام شده

تجربه دکتر سراج در انجام عمل های جراحی زیبایی گواهی بر دانش و عملکرد مناسب ایشان در اجرای درست خواسته مراجعین می باشد.

دقت در جراحی زیبایی

یکی از فاکتورهای اساسی برای انتخاب بهترین جراح زیبایی، دقت انجام عمل و نتیجه نهایی می باشد. چنانکه در بسیاری موارد این مورد اولین دلیل انتخاب جراحان قلمداد می گردد.

چه کسانی می توانند عمل لیفت و پروتز سینه را به صورت همزمان انجا دهند؟

اگر دوست دارید این دو عمل را به صورت همزمان انجام دهید به طور کلی باید از سلامت جسمی و روحی خوبی برخوردار باشید. در هر صورت برای انجام این دو عمل باید با جراح خود مشورت کنید و از راهنمایی های آن استفاده کنید تا به نتیجه ی دلخواه خود برسید.
در ادامه به بررسی عوامل متعدد برای انجام همزمان دو عمل می پردازیم.

 

عمل لیفت و پروتز سینه به صورت همزمان

بررسی عوامل متعدد برای انجام عمل لیفت سینه و پروتز سینه به صورت همزمان

برای گرفتن تصمیم برای انجام لیفت سینه و پروتز سینه به صورت همزمان ابتدا باید چند نکته را ارزیابی کرد:
کیفیت پوست شما چگونه است؟ آیا سست است؟ اگر جواب مثبت است، قرار دادن پروتز به شما کمک نمی کند در این مورد لیفت سینه به سفت شدن پوست شما کمک می کند تا سینه بتواند بهینه ترین حالت را به دست آورد. نکته بعدی در نظر گرفتن موقعیت نوک پستان است. اگر نوک پستان خیلی پایین باشد، قراردادن پروتز منجر به افتادگی بافت سینه از پایه سینه می شود که در این صورت انجام لیفت سینه ضروری است.
و در نهایت بررسی اینکه آیا سینه های شما نسبت به نوک پستان شما دارای عدم تقارن است یا نه؟ اگر یک نوک پستان خیلی پایین تر از دیگری باشد، انجام لیفت سینه می تواند این عدم تقارن را اصلاح کند. البته باید توجه داشت اکثر ما انسان ها کمی عدم تقران در سینه ها را داریم و به نوعی قابل قبول است ولی در شرایطی که عدم تقارن زیاد باشد با انواع روش ها می توان آن را اصلاح کرد.

انواع عمل لیفت سینه و پروتز سینه به صورت همزمان

به طور کلی این نوع عمل انواع خاصی ندارد و با توجه به صلاحدید های جراحان به ۲ صورت مختلف انجام می شود.
برخی از جراحان ترجیح می دهند که ابتدا عمل لیفت سینه را انجام دهند و پس از چند ماه بهبودی در تاریخ دیگری عمل دیگر پروتز سینه را انجام دهند. این مرحله بندی رویه بدی نیست و به روش کاری جراح و شرایط بدنی شما بستگی دارد. در حالی که ممکن است این روش برای برخی بیماران رویه خوبی نباشد در هر صورت باید با در نظر گرفتن شرایط و مشورت با جراح خوب تصمیم برای رویه مناسب عمل گرفته شود. برخی دیگر نیز عمل لیفت سینه و پروتز سینه را به صورت همزمان انجام می دهند.

شما باید یک قرار ملاقات داشته باشید؟

با ما تماس بگیرید

آیا انجام لیفت سینه و پروتز سینه همزمان خطراتی دارند؟

خطرات ذاتی در هر روش جراحی سینه وجود دارد. خطرات می تواند شامل موارد زیر شود:

  •  عدم تقارن سینه
  •  تغییرات در حس نوک سینه
  •  عفونت
  •  بهبود ضعیف برش
  • موقعیت اشتباه ایمپلنت

 

همه ی این موارد با بهترین جراح می تواند به کمترین میزان خود برسد.

بعد از لیفت سینه و پروتز سینه چه انتظاراتی باید داشت؟

پس از عمل ممکن است مجبور شوید برای حمایت از سینه ها و کمک به بهبودی آن ها، از سوتین های مخصوص یا بانداژ استفاده کنید.
همچنین دستورالعمل هایی وجود دارد که باید بعد از جراحی رعایت کنید:

  •  چگونگی مراقبت از سینه خود و زمان دوش گرفتن
  •  دارو های موراستفاده
  • هر چیز خاصی که باید در امتداد برش ها یا با بهبودی به دنبال آن باشید
  •  اجتناب از برخی فعالیت ها
  •  چه زمانی به بازدید های پس از عمل خود بروید

در صورت رعایت نکات گفته شده، نتیجه بهتری نیز حاصل خواهد شد.

نظر بدهید

(0 نظر)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.