فلوشیپ فوق تخصصی جراحی انکوپلاستیک پستان و جراحی کانسر

آدرس:

میدان ارژانتین ،خیابان احمدقصیر نبش خیابان هشتم بیمارستان فوق تخصصی پاستور نو

جراحی زیبایی سینه بعد از سرطان پستان

جراحی زیبایی سینه بعد از سرطان پستان

سرطان یکی از بیماری های منفور ما بین بشر می باشد که اکثر انسان ها از این بیماری واهمه دارند. انواع سرطان موجود است که قسمتی از بدن یا به مرور کل بدن انسان درگیر آن می شوند. سرطان پستان یکی از رایج ترین انواع سرطان ما بین خانم ها می باشد. که به گفته های دانشمند هر ده نفر خانم یک نفر از آن ها مبتلا به بیماری سرطان سینه می شوند. بسیاری از خانم ها از اسم سرطان پستان نیز واهمه دارند و عده ای از آن ها دچار استرس و اضطراب شدیدی از ترس ابتلا به سرطان پستان شده اند.
جراحی زیبایی سینه بعد از سرطان پستان اندکی به خانم ها دل خوشی داده است و بازسازی پستان و بازگرداندن حس زنانگی به خانم ها باعث ایجاد شادی و دل خوشی و کاهش اضطراب و ناراحتی های خانم هایی که پستان خود را توسط بیماری منفور سرطان از دست داده اند، شده است.
شنیدن نام سرطان سینه و عوارض و پیامد های بسیار منفی که دارد و برداشته شدن پستان و بد شکل شدن پستان برای خانم ها بسیار منزجر و ناراحت کننده است و باعث ایجاد ترس و دلهره حتی ما بین خانم هایی که به این نوع بیماری مبتلا نشده اند، می شود. بسیاری از جراحی ها و عمل های زیبایی هستند که به منظور بازسازی پستان انجام می شوند که تا حدودی تعداد بسیاری از آسیب های که سرطان پستان از خود به جا می گذارد را جبران می کند.
جراحی زیبایی سینه بعد از سرطان پستان یکی از جراحی های امید بخش هستند که دوباره حس زنانگی و زیبایی اندام را به خانم های درگیر بیمار باز می گرداند و حس جذابیت و زیبایی را ما بین خانم های درگیر بیماری سرطان پستان را به ارمغان می آورد.

چرا دکتر سراج؟

دلایلی که 2861 نفر تاکنون دکتر سراج را برای جراحی زیبایی انتخاب کرده اند

رضایت مراجعه کنندگان

بسیاری از مراجعین جدید ما با توجه به نظر دوستان و آشنایان برای انجام جراحی زیبایی به ما مراجعه می کنند. این موضوع در وهله اول باعث افتخار ما بابت اعتماد مراجعین بوده است.

تعداد بالای عمل های انجام شده

تجربه دکتر سراج در انجام عمل های جراحی زیبایی گواهی بر دانش و عملکرد مناسب ایشان در اجرای درست خواسته مراجعین می باشد.

دقت در جراحی زیبایی

یکی از فاکتورهای اساسی برای انتخاب بهترین جراح زیبایی، دقت انجام عمل و نتیجه نهایی می باشد. چنانکه در بسیاری موارد این مورد اولین دلیل انتخاب جراحان قلمداد می گردد.

جراحان زیبایی پستان پس از گذراندن دوره بیماری سرطان

جراحی زیبایی سینه بعد از سرطان پستان باید توسط پزشکان و جراحان متخصص انجا بپذیرد تا نتایج مطلوبی داشته باشد. امروزه جراحی زیبایی سینه بعد از سرطان پستان توسط متخصصان و پزشکان جراح با تجربه و ماهر انجام می شود. این جراحان زیبایی با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های مجهز موجود در دنیا اقدام به انجام عمل جراحی سینه می کنند. جراحان ماهر و با تجربه از روش ها و تکنیک های فوق العاده حرفه ای و ماهری برای باز سازی پستان استفاده می کنند و نهایت سعی خود را می کنند تا مجدد پستان را به حالت اول در آوردند.
جراحی بازسازی سینه یک نوع جراحی زیبایی می باشد که پس از درمان شخص بیمار و پس از برداشته شدن پستان شخص بیمار انجام می پذیرد. این نوع عمل ها برای بازگرداندن پستان و اعطای ظاهر زیبا و مناسب خانم ها انجام می پذیرند و ما بین افرادی که درگیر بیماری سرطان پستان بوده اند و پستان خود را در طی درمان از دست داده اند، بسیار رایج می باشد.

جراحان زیبایی پستان پس از گذراندن دوره بیماری سرطان

راه و روش های بازسازی و بازگرداندن پستان

روش های بازسازی و بازگرداندن پستان به خانم ها متعدد هستند که با نظر پزشک و نظر شخص مراجعه کننده یک نوع از انواع این روش ها برای بازسازی پستان انتخاب می شود. روش های بازسازی پستان پس از سرطان پستان شامل موارد زیر است.

  • جایگزین کردن و استفاده از عضلات پشت استخوان شانه و کتف برای پستان برداشته شده
  • تزریق کردن چربی، تزریق کردن چربی معمولا برای افرادی مناسب می باشد که بخشی از سینه آن ها مانده است و به صورت کامل پستان آن ها برداشته نشده است که با تزریق چربی، پستان ها را قرینه سازی می کنند. معمولا از چربی خود شخص بیمار برای تزریق در پستان استفاده می شود.
  • یکی از روش های رایج برای بازسازی پستان استفاده از عضلات جدار شکم و چربی های که رویشان قرار دارد می باشد. این نوع چربی ها جایگزین بسیار خوبی برای بازسازی و رفع نقص پستان آسیب دیده یا پستان قطع شده، می باشد.
  •  پروتز کردن سینه، با دستگاه های مخصوص با کمک پروتز می توان نقص موجود در پستان را بر طرف کرد و با پروتز به تنهایی می توان پوست و عضله پستان را بزرگ کرد.

روش هایی که در بالا ذکر شدند رایج ترین روش ها برای جراحی زیبایی سینه بعد از سرطان پستان، بازسازی پستان قطع شده یا پستان آسیب دیده می باشند. که هر کدام از این روش ها دارای مزایای و یا حتی معایب خاص به خود می باشند و هزینه های جراحی و عمل آن ها نیز مختلف می باشد. افراد بیمار یا مراجعه کنندگان باید در ابتدا با پزشک یا جراح فوق متخصص مشورت کنند و بسته به شرایط خود یکی از روش های ذکر شده را برای بازسازی و فرم دهی مجدد پستان خود انتخاب کنند.

شما باید یک قرار ملاقات داشته باشید؟

با ما تماس بگیرید

مراحل جراحی زیبایی سینه بعد از سرطان پستان

مراحل جراحی سینه معمولا یک الی دو مرحله می باشند. جراحی زیبایی سینه بعد از سرطان پستان گاهی پس از جراحی و برداشته شدن سرطان سینه انجام می شود و در اکثر مواقع جراحی زیبایی سینه بعد از سرطان پستان، دو مرحله را باید طی کند. در مرحله اول عمل جراحی زیبایی سینه یا پستان برای بازسازی و بازگرداندن پستان برای شخص بیمار انجام می شود و برای قرینه سازی پستان شخص بیمار و در مرحله دوم اقدام به بازسازی نوک سینه یا پستان می شود. گذراندن هر کدام از این مراحل در ابتدا نیاز به مشورت با متخصص جراحی زیبایی پستان دارد تا مراجعه کننده یا شخص بیمار به نتایج مطلوب و دلخواهی برسد و از انجام عمل جراحی زیبایی سینه بعد از سرطان پستان راضی بماند.

مراحل جراحی زیبایی سینه بعد از سرطان پستان

جراحی های زیبایی سینه متعدد هستند از جمله: جراحی زیبایی سینه بعد از سرطان پستان، جراحی برداشتن توده های موجود در پستان، جراحی فرم دهی به پستان، جراحی کوچک کردن پستان، جراحی بزرگ کردن و حجم دهی به پستان و سایر موارد. تمام این انواع جراحی های زیبایی و درمانی نیاز به تخصص دارند و باید توسط یک جراح ماهر و با تجربه انجام بپذیرند. هزینه های تمام جراحی های زیبایی که در بالا ذکر شدند مختلف می باشند و بسته به نوع جراحی، سایز پستان ها، معیار ها و تشخیص پزشک متخصص می باشد.

 

نظر بدهید

(0 نظر)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.