فلوشیپ فوق تخصصی جراحی انکوپلاستیک پستان و جراحی کانسر

آدرس:

میدان ارژانتین ،خیابان احمدقصیر نبش خیابان هشتم بیمارستان فوق تخصصی پاستور نو

بهترین جراح سینه در تهران

بهترین جراح سینه در تهران

جراحی سینه یکی از محبوب ترین پر طرفدار ترین نوع جراحی های زیبایی می باشد که رفته رفته ما بین تعداد بسیاری از افراد ساکن این جهان پر طرفدار شده است. جراحی سینه به منظور زیبایی اندام انجام می پذیرد و از دسته عمل ها و جراحی های زیبایی به حساب می آید.‌ جراحی سینه در بسیاری از موارد و در بیشتر عمل های جراحی با موفقیت ختم شده است و تا کنون به صورت فوق العاده نتیجه های عالی داشته است. جراحی سینه معمولا به منظور زیبایی اندام یا کوچک و یا حتی بزرگ شدن سینه انجام می پذیرد و گاهی برای رفع توده ها و درمان بیماری های موجود در سینه از عمل یا جراحی سینه استفاده می شود.

برای رفع توده های موجود در سینه یا برای زیبا تر شدن اندام افراد باید به دنبال بهترین جراح سینه باشند تا بتوانند عمل جراحی فوق العاده ای با عوارض بسیار کم داشته باشند. بهترین جراح سینه در تهران موجود می باشد و در بسیاری از استان ها عده ای از جراحان به بهترین جراحان سینه مربوط به همان استان یا شهرستان معرفی می شوند. در ادامه این مقاله تمام ویژگی های بهترین جراح سینه در تهران را بیان می کنیم. امروزه به علت افزایش توجه و تقاضا برای زیبایی اندام، جراحی سینه از اهمیت و ارزش والایی برخوردار می باشد و اکثر متقاضیان یا بیماران به دنبال انتخاب بهترین جراح سینه در تهران یا در سایر استان ها و شهرستان ها می باشند تا به زیبایی اندام دلخواه خود برسند و آسیب و عوارضی نداشته باشند.

تاثیر جراحی سینه در افراد

داشتن اندام زیبا در افزایش اعتماد به نفس و کیفیت زندگی افراد نیز بسیار موثر می باشد و چه بسا افرادی که از اندام خود راضی نیستند بسیار ناراحت و افسرده هستند و از حضور در اجتماع خود داری می کنند، چون فکر می کنند دیگران اندام آن ها را مورد تمسخر قرار می دهند. معمولا این افراد بیشتر به دنبال جراحی های زیبایی اندام هستند.

چرا دکتر سراج؟

دلایلی که 2861 نفر تاکنون دکتر سراج را برای جراحی زیبایی انتخاب کرده اند

رضایت مراجعه کنندگان

بسیاری از مراجعین جدید ما با توجه به نظر دوستان و آشنایان برای انجام جراحی زیبایی به ما مراجعه می کنند. این موضوع در وهله اول باعث افتخار ما بابت اعتماد مراجعین بوده است.

تعداد بالای عمل های انجام شده

تجربه دکتر سراج در انجام عمل های جراحی زیبایی گواهی بر دانش و عملکرد مناسب ایشان در اجرای درست خواسته مراجعین می باشد.

دقت در جراحی زیبایی

یکی از فاکتورهای اساسی برای انتخاب بهترین جراح زیبایی، دقت انجام عمل و نتیجه نهایی می باشد. چنانکه در بسیاری موارد این مورد اولین دلیل انتخاب جراحان قلمداد می گردد.

جراحان سینه

جراحان سینه امروزه بسیار متعدد شده اند و بهترین جراح سینه در تهران و یا سایر استان ها را می توان با اندکی تامل و جست و جو پیدا کرد. عمل سینه نیاز به دقت و تشخیص درست جراح دارد تا بتواند ختم به خیر شود. به همین علت باید به دنبال بهترین جراح باشید تا به تناسب اندام دلخواه خود برسید. شکل اندام و سایز و اندازه سینه در زیبایی افراد بسیار موثر می باشد. شکل و فرم اندام نه تنها بر زیبایی اندام بلکه بر سلامت جسمی و فیزیکی و سلامت روانی افراد نیز بسیار تاثیر می گذارد، چون افرادی که از اندام خود راضی نیستند دچار افسردگی و عدم اعتماد به نفس می شوند. این افراد در همنگام مقابله با افراد دیگر خود را مقایسه می کنند و به مرور دچار سرخوردگی و افسردگی می شوند.

عده ای ممکن است به علت داشتن سینه های کوچک به سمت دکتران و جراحان سینه بروند و عده ای دیگر به علت داشتن سینه های با اندازه بزرگ به سمت جراحان سینه بروند. این قضیه مختص به خانم ها نمی باشد و عده ای از آقایان نیز با این مسئله دست و پنجه نرم می کنند. عده ای از آقایان هستند به علت داشتن سینه های با سایز بزرگ نیز به سمت جراحان فوق تخصص سینه می روند و مراجعه می کنند و با انجام جراحی های همچون جراحی ژنیکوماستی مشکل خود را به راحتی حل می کنند.

بهترین جراح سینه در تهران با به کار گیری بهترین روش‌ ها و تکنیک ها برای جراحی سینه و کاهش عوارض ناشی از جراحی سینه توانسته است که، توجه تعداد بسیاری از مراجعه کنندگان را به خود جلب کند و تعداد مراجعه کنندگان خود را بسیار بالا ببرد.

بهترین جراح سینه در تهران دارای مدارک فوق تخصصی و علم و دانش تخصصی در حوزه و زمینه جراحی سینه می باشد.

جراحان سینه - بهترین جراح سینه در تهران

شما باید یک قرار ملاقات داشته باشید؟

با ما تماس بگیرید

ویژگی های بهترین جراح سینه در تهران

بهترین جراح سینه در تهران و سایر شهرستان ها به مراجعه کنندگان مشاوره های منصفانه و صادقانه می دهد. جراح اگر طبق تحلیل ها و آزمایشات تشخیص بدهد که سینه نیاز به جراحی دارد یا ندارد مستقیما به مراجعه کننده اطلاع می دهد. اگر فرم کلی اندام یا سینه مراجعه کننده مناسب عمل و جراحی باشد و معیار های جراحی را دارد جراح موظف است که به مراجع کننده اطلاع بدهد. اگر فرم سینه، سایز سینه و معیار ها و شاخص های کلی سینه مناسب جراحی زیبایی نیستند، جراح در لحظه به مراجعه کننده خبر می دهد و امید‌ واهمی به مراجعه کننده نمی دهد.
جراح سینه بر اساس تشخیص پزشکی، معیار های جراحی و معیار های زیبایی شناسی به شخص مراجعه کننده توصیه های الزامی را می دهد. یکی از دغدغه های مهم و اصلی برای مراجعه کنندگان انتخاب یک جراح خوب و ماهر می باشد تا بتواند مراجعه کننده را به نیاز و خواسته خود برساند و هیچ آسیبی به اندام شخص مراجعه کننده وارد نکند. ویژگی های که باید جراح سینه داشته باشد:

  • داشتن مهارت لازم و کافی و علم و تجربه کافی برای انجام عمل جراحی یا عمل زیبایی سینه. جراحانی که تجربه و تخصص کافی دارند، می توانند انواع جراحی های سینه را با عوارض بسیار کمی به پایان برسانند.
  • برای جراح خوب باید سلامت جسمی بیمار یا مراجعه کننده اولویت داشته باشد.
  • بهترین جراح سینه باید با آناتامی جسمی و بدن شخص مراجعه کننده آشنایی کافی داشته باشد تا بتواند عمل جراحی موفقی انجام بدهد.
  • جراح خوب باید قبل از مدت زمان معین شده برای عمل جراحی و زیبایی، یک جلسه با شخص بیمار یا مراجعه کننده داشته باشد و به خواسته و توقع مراجعه کننده گوش بدهد و نیاز مراجعه کننده را بشناسد.

ویژگی های بهترین جراح سینه در تهران

چگونه با بهترین جراح سینه در تهران آشنا شویم؟

بی شک و تردید برای افرادی که ساکن شهر های دیگری هستند انتخاب و آشنا شدن با یک جراح متخصص خوب سخت می باشد. مراجعه کنندگان و بیماران باید از طریق متخصصان جراحی اقدام کنند و با افرادی که دارای تخصص در این زمینه هستند مشورت کنند و از مشورت کردن با افراد کم تجربه و ناشی جدا خودداری کنند.

نظر بدهید

(0 نظر)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.