فلوشیپ فوق تخصصی جراحی انکوپلاستیک پستان و جراحی کانسر

آدرس:

میدان ارژانتین ،خیابان احمدقصیر نبش خیابان هشتم بیمارستان فوق تخصصی پاستور نو

جراحی لاغری ران، ساق پا و مچ پا به روش لیپوماتیک

جراحی لاغری ران، ساق پا و مچ پا به روش لیپوماتیک

امروزه جراحی لاغری پا در جهان یکی از برترین و پرطرفدار ترین جراحی های زیبایی برای از بین بردن چربی ناحیه پا محسوب می شود. معمولا افراد به وسیله روش های طبیعی مثل ورزش و رژیم غذایی نمی توانند چربی های اضافی قسمت های مختلف پا مثل ران، ساق پا و مچ پا را از بین ببرند در این صورت مجموعه ما جراحی لاغری پا به روش لیپوماتیک را به شما برای کاهش چربی در تمام قسمت های پا را معرفی می کند.
به طور کلی چربی موضعی در این افراد چاق به صورت توده های برجسته تشکیل می شود که با تاثیرات منفی بر زیبایی ظاهر پاهای آنها همراه است.
امروزه برای کاهش چربی در ناحیه ساق پا و مچ پا و ران از روش هایی مثل جراحی لاغری پا به روش لیپوماتیک به یک روش پرطرفدار تبدیل شده است و نتیجه بسیار مطلوبی دارد. ما در این مقاله درباره جراحی لاغری پا به روش لیپوماتیک صحبت می کنیم.

علت چاقی ساق پا

 

چربی بیش از حد در ناحیه ساق پا از جمله مشکلاتی است که در برخی افراد چاق به وضوح قابل مشاهده می باشد. این افراد معمولا در پوشیدن شلوارهای کیپ و تنگ یا کفش های پاشنه بلند دچار مشکل خواهند شد. افرادی که پاهای چاق دارند می توانند از جراحی لاغری پا استفاده کنند زیرا معمولا نمی توانند با روش های طبیعی مثل رژیم غذایی و ورزش از شر چربی های اضافی خلاص شوند. در برخی افراد، تجمع چربی در ساق پا و مچ پا، یکی از علل بزرگ نشان دادن پاها نسبت به بدن می شود
غالباً علت چاقی ساق پا در اثر عواملی مانند تجمع چربی زیاد در آن ناحیه ایجاد می شود و کاهش وزن دشوار و زمان بر خواهد بود زیرا این قسمت از بدن توسط ماهیچه های بسیار سفت پوشانده شده است و چربی نیز از جمله این موارد است. امروزه طی تحقیقات اخیر جراحی لاغری ساق پا یکی از روش های مطمئن برای از بین بردن چربی این ناحیه از بدن است.
ژنتیک مطمئناً در ابعاد ساق پاهای شما نقش دارد، اما ماهیچه ها، تعادل مایعات و توده چربی نیز بر ظاهر مچ پا در رابطه با ساق پا تأثیر می گذارد.

 

جراحی لاغری پا به کمک روش لیپوماتیک

 

لیپوماتیک یکی از روش های مدرن برای از بین بردن چربی های بدن از جمله ساق پا است، که همین روش جراحی علاوه بر کاهش چربی از این ناحیه، باعث ایجاد پاهای کشیده و زیبا در افراد می شود.

روش لیپوماتیک به این صورت عمل می کند که یک لوله فلزی نازک وارد چربی زیر پوست می شود و پس از شکسته شدن اتصال سلول های چربی، چربی از بدن فرد خارج می شود. جراحی لاغری پا نیز از شل شدن پوست جلوگیری می کند و باعث لیفت و سفت شدن پوست بدن می شود.

جراحی لاغری پا یکی از روش های حذف چربی که معمولا با بی حسی موضعی انجام می شود و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. توم و کبودی بعد از جراحی لاغری امری طبیعی است و بعد از گذراندن دوره چند روزه نقاهت به سرعت بهبود می یابد.
در روش جراحی لاغری ساق پا افرد بعد از چند روز دروه نقاهت خود را سپری می کنند و به راحتی بعد این مدت به کار های روزمره زندگی خود بر می گردند.

جراحی لاغری پا به کمک روش لیپوماتیک
جراحی لاغری پا به کمک روش لیپوماتیک

چرا دکتر سراج؟

دلایلی که 2861 نفر تاکنون دکتر سراج را برای جراحی زیبایی انتخاب کرده اند

رضایت مراجعه کنندگان

بسیاری از مراجعین جدید ما با توجه به نظر دوستان و آشنایان برای انجام جراحی زیبایی به ما مراجعه می کنند. این موضوع در وهله اول باعث افتخار ما بابت اعتماد مراجعین بوده است.

تعداد بالای عمل های انجام شده

تجربه دکتر سراج در انجام عمل های جراحی زیبایی گواهی بر دانش و عملکرد مناسب ایشان در اجرای درست خواسته مراجعین می باشد.

دقت در جراحی زیبایی

یکی از فاکتورهای اساسی برای انتخاب بهترین جراح زیبایی، دقت انجام عمل و نتیجه نهایی می باشد. چنانکه در بسیاری موارد این مورد اولین دلیل انتخاب جراحان قلمداد می گردد.

جراحی لاغری ران با لیپوماتیک

 

تناسب اندام یکی از عوامل زیبایی یک فرد است. یکی از اندام های متناسب با بدن پا است.
یکی از دغدغه‌های بسیاری از افراد چاق داشتن پاهای چاق یا نامتعادل است که این افراد به وسیله روش های طبیعی مثل ورزش یا رژیم غذایی سایز آن‌ها تغییری نکرده است. جراحی لاغری ران با لیپوماتیک جزو یکی از روش های جدیدی است که با حذف چربی های اضافی در قسمت ران، زیبایی پا را به برای افراد فراهم می آورد.

علت بزرگی سایز پا در برخی افراد به دلیل تغییرات هورمونی است و در برخی افراد از نظر ژنتیکی بزرگ است.

کوچک کردن پاها با روش های طبیعی مثل ورزش و رژیم غذایی کار بسیار سختی است و زمان زیادی می برد. جراحی لاغری ران با لیپوماتیک باعث از بین بردن چربی های داخل پا می شود. در این روش چربی اضافی در داخل ران از بین می رود و پا های افراد فرم بسیار زیبایی به دست ِمی آورد.
قبل از انجام جراحی لاغری ران به روش لیپوماتیک قسمت هایی از بدن باید معاینه شود که شامل :

 •  پشت ران
 •  پشت ساق پا و مچ پا
 • خارج از ران
 •  روی ران
 •  داخل ران

 

تاثیر جراحی لاغری پا بر زیبایی
تاثیر جراحی لاغری پا بر زیبایی

تاثیر جراحی لاغری پا بر زیبایی

 

ساق و ران در زیبایی بدن بسیار مهم است. داشتن رژیم غذایی و انجام ورزش های سخت و دشوار یکی از روش های آن است که می تواند ساق پا را در یک بازه زمانی خاص زیبا کند.
یعنی برای داشتن پاهای زیبا باید صبور باشید و رژیم های سنگین بگیرید. امروزه با استفاده از روش های ارائه شده برای جراحی لاغری پا می توانید از جراحی های لاغری بهره مند شوید.

در واقع لیپوماتیک سلولیت بدن را از بین می برد که در نهایت می تواند به زیبایی و فرم دادن به پاها منجر شود. لیپوماتیک موثر و ایمن است و برای همیشه ماندگار خواهد بود. جراحی لاغری لیپوماتیک بدون نیاز به بستری شدن در بیمارستان انجام می شود.
برای داشتن اندامی ایده آل و زیبا می توانید از جراحی لیپوماتیک بهره مند شوید و از داشتن آن برای مدت طولانی لذت ببرید.

شما باید یک قرار ملاقات داشته باشید؟

با ما تماس بگیرید

چه زمانی نتایج درمان جراحی لاغری پا قابل مشاهده است؟

 

بسیاری از افراد پس از لیپوماتیک پشت ساق به نتایج ایده ال می رسند، اما باید در نظر داشته باشید که به دلیل ساختار متفاوت هر فرد ،واکنش های ان ها نیز بعد از این عمل نیز متفاوت می باشد. به همین دلیل نتایج درمان در همه افراد یکسان نیست و برخی از افراد با این روش، نتایج شگفت انگیز و عالی به دست می آورند.

 

هزینه عمل لیپوماتیک پشت مچ پا چقدر است؟

 

هزینه جراحی لیپوماتیک برای پشت ساق مثل هر عمل زیبایی دیگر به عوامل مختلفی بستگی. عوامل زیادی در تعیین هزینه نهایی جراحی لیپوماتیک پا تاثیر گذار است. این هزینه جراحی به میزان چربی اضافی روی ساق و مچ پا، مرکز درمان، تجربه پزشک و مراقبت های لازم قبل و بعد از لیپوماتیک بستگی دارد.شما می توانید قبل از عمل با پزشک خود درباره هزینه عمل لیپوماتیک پشت مچ پا صحبت کنید.

 

مزایای جراحی لاغری ساق پا

 

 •  دوره نقاهت کوتاه پس از جراحی لیپوماتیک و انجام فعالیت روزانه بعد از 48 ساعت
 •  عدم احساس درد بعد از انجام لیپوماتیک ساق و مچ پا با بی حسی موضعی
 •  در این روش از وسایل بسیار کوچکی استفاده می شود که عملا به اندازه نوک مداد هستند، بنابراین نه جایی برای برش می ماند و نه زمانی روی پوست شما باقی می ماند.

با این حال، همه افراد کاندید مناسبی برای لیپوساکشن پا نیستند. بیمارانی که مقدار قابل توجهی پوست اضافی دارند (به عنوان مثال، پس از کاهش وزن زیاد) ممکن است پوست اضافی داشته باشند که باید برداشته شود .

 

لیپوماتیک مچ پا چگونه عمل می کند؟

 

لیپوماتیک مچ پا یک عمل زیبایی است که در آن رسوبات چربی اضافی در نواحی پا ها حذف می شود. این یک روش نسبتا ساده و کم تهاجمی است که با از بین بردن سلول های چربی مقاوم به رژیم غذایی و ورزش کار می کند.
بهترین کاندیدها برای لیپوماتیک بزرگسالانی هستند که 30 درصد وزن ایده آل خود را دارند و پوست سفت و کشسانی دارند.

در اینجا آنچه باید از لیپوساکشن مچ پا انتظار داشت آمده است:

 • ابتدا پزشک محلول بی حس کننده موضعی را به بافت چربی تزریق می کند تا دردی احساس نکنید.
 • سپس پزشک برش های افقی کوچکی در اطراف ساق پا یا مچ پا ایجاد می کند.
 • سپس یک لوله کوچک به نام کانولا را وارد می کنند تا رسوبات چربی را از بین ببرد. هدف کاهش اندازه ساق پا و لاغرتر جلوه دادن ساق پا است.
 • سپس چربی اضافی با یک دستگاه خلاء مانند مکش می شود.

 

هدف

 

اگر به جراحی برای بهبود پاهای خود علاقه دارید، با تحقیقات بیشتر شروع کنید. امروزه اطلاعات دقیقی در مورد طیف کاملی از روش های جراحی و غیرتهاجمی امروزی به همراه صدها عکس قبل و بعد وجود دارد. ما همچنین توصیه می کنیم که یک جراح پلاستیک دارای مجوز بورد در منطقه خود پیدا کنید . برای یافتن اینکه کدام تکنیک برای نیازهای فردی و اهداف بلند مدت شما مناسب تر است، یک مشاوره حضوری برنامه اندازه و شکل مچ پا و ساق پا در نطر بگیرید.

نظر بدهید

(0 نظر)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.