فلوشیپ فوق تخصصی جراحی انکوپلاستیک پستان و جراحی کانسر

آدرس:

میدان ارژانتین ،خیابان احمدقصیر نبش خیابان هشتم بیمارستان فوق تخصصی پاستور نو

بهترین جراح لیپوماتیک

بهترین جراح لیپوماتیک

بهترین جراح لیپوماتیک باید هم دارای تجربه، و هم دانش پزشکی زیادی داشته باشد.
در صورتی که جراحی لیپوماتیک را جراحی حرفه ای و متخصص انجام دهد، کاهش سایز و حذف سلولیت ها به شکلی حرفه ای، و تخصصی انجام می شود.کسانی که از چربی های انباشته شده در بدن خود رنج می برند می توانند با عمل جراحی لیپوماتیک، توسط بهترین جراح لیپوماتیک، چربی های انباشته شده در بافت بدن خود را به صورت فیزیکی کاملا از بین ببرند. لیپید ها که با حرکات ارتعاشی دستگاه لیپوماتیک آزاد می شوند، باعث می شوند چربی ها بدون درد و خونریزی از بدن خارج می شوند.

هدف از این جراحی تغییر اندازه و شکل بدن است بنابراین پزشک متخصص شما باید برای عمل جراحی لیپوماتیک وقت بگذارد زیرا دستگاه لیپوماتیک مبتنی بر ارتعاش است و ممکن است پزشک خسته شود و در نتیجه اشتباه کند و به دیگر بافت ها آسیب برساند. پس با توجه به این که نتیجه جراحی لیپوماتیک دائمی است نه موقت انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک در موفقیت آمیز بودن جراحی بسیار مهم است. از آن جایی جراحی لیپوماتیک جراحی بسیار حساسی است بهترین جراح آن باید شرایط زیادی را دارا باشد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

چرا دکتر سراج؟

دلایلی که 2861 نفر تاکنون دکتر سراج را برای جراحی زیبایی انتخاب کرده اند

رضایت مراجعه کنندگان

بسیاری از مراجعین جدید ما با توجه به نظر دوستان و آشنایان برای انجام جراحی زیبایی به ما مراجعه می کنند. این موضوع در وهله اول باعث افتخار ما بابت اعتماد مراجعین بوده است.

تعداد بالای عمل های انجام شده

تجربه دکتر سراج در انجام عمل های جراحی زیبایی گواهی بر دانش و عملکرد مناسب ایشان در اجرای درست خواسته مراجعین می باشد.

دقت در جراحی زیبایی

یکی از فاکتورهای اساسی برای انتخاب بهترین جراح زیبایی، دقت انجام عمل و نتیجه نهایی می باشد. چنانکه در بسیاری موارد این مورد اولین دلیل انتخاب جراحان قلمداد می گردد.

از بهترین جراح لیپوماتیک چه انتظاری میتوان داشت؟

امروزه جراحی لیپوماتیک به یکی از عمل های جراحی زیبایی محبوب در دنیا تبدیل شده است. پیکر تراشی یا لیپوماتیک از راحت ترین و بهترین شیوه های برداشتن چربی انباشه شده در شکم، پهلو و به طور کلی بر طرف کردن سلولیت هاست. همان طور که از نام پیکر تراشی یا لیپوماتیک پیداست هدف از این روش جراحی تخلیه چربی ها و فرم دادن به بدن است. در صورتی که عمل جراحی لیپوماتیک را بهترین جراح فعال در این حوزه انجام دهد نتیجه عمل انجام می شود. در صورت انجام دادن جراحی لیپوماتیک توسط بهترین جراح لیپوماتیک، عمل بدون درد و خون ریزی انجام می شود. بعد از عمل هم پوست بدن شل و افتاده نمی شود و در نهایت نتیجه عمل بدون هر گونه عوارض جانبی و با نتیجه مطلوب حاصل می شود.

 

از بهترین جراح لیپوماتیک چه انتظاری میتوان داشت؟

روش انجام جراحی لیپوماتیک توسط بهترین جراح لیپوماتیک

دستگاه لیپوماتیک با استفاده از امواج اینفراسونیک ارتعاشات و نوساناتی را ایجاد می کند و این نوسانات و ارتعاشات وارد بافت چربی می شود، سپس باعث سست شدن مولکول های چربی می شود. امواج اینفراسونیک توسط لولۀ کانولا به بافت چربی می رسند و آن ها را از بین می برند. جراح لیپوماتیک کنترل لوله کانولا را در دست دارد. این لوله توسط جراح لیپوماتیک هدایت شده و به نواحی ای که چربی انباشته شده است وارد می شود و چربی ها را شل می کند. سپس چربی های سست شده توسط لوله تخلیه خارج می شوند. با توجه به توضیحاتی که داده شد بهترین جراح لیپوماتیک باید تجربه کافی برای کار با دستگاه لیپوماتیک را داشته باشد و همچنین با شناخت خودش از آناتومی بدن می تواند فرم های خاصی به بدن بدهد و باعث زیباتر شدن بدن شود. بهترین جراح لیپوماتیک تجربیات، دانش و تکنیک های زیادی را حین جراحی به کار می بندد.

چه کسی بهترین دکتر جراح پیکر تراشی است

اگر شما هم بخواهید از جراحی لیپوماتیک برای تخلیه چربی های خود و فرم دادن به بدنتان استفاده کنید، احتمالا دغدغه تان این است که بهترین دکتر جراح لیپوماتیک کیست.
اکثر بیمارانی که به دنبال جراح حرفه ای لیپوماتیک می گردند نمی دانند چطور باید جراحی را پیدا کنند که توانایی ارائه بهترین خدمات را داشته باشد. خیلی ها بهترین جراح لیپوماتیک را کسی می دانند که هزینه عمل به صرفه ای داشته باشد. باید توجه داشته باشید که در صورتی که هزینه مقرون به صرفه بودن عمل جراحی لیپوماتیک را به تخصص، تجربه و دانش برترین جراح لیپوماتیک ترجیح بدهید تبعات بسیار گران تری از هزینه عمل در پی خواهد داشت. یادتان باشد که سلامتی شما باید اولین اولویتتان باشد.

چه کسی بهترین دکتر جراح پیکر تراشی است

شما باید یک قرار ملاقات داشته باشید؟

با ما تماس بگیرید

عوامل مهم در موفقیت آمیز بودن جراحی لیپوماتیک

تا اینجای مقاله به تخصص و دانش جراح لیپوماتیک اشاره کردیم. در ادامه به صورت موردی به توضیح مفصل بقیه عواملی که در موفقیت آمیز بودن جراحی لیپوماتیک یا پیکر تراشی موثر اند می پردازیم.
بهترین دکتر لیپوماتیک باید دارای تجربه زیاد و رزومه کاری بسیار قوی باشد. با توجه به اینکه سلامت بیماران در اولویت قرار دارد اگر جراحی که قرار است کار جراحی را انجام بدهد تجربه کافی نداشته باشد ممکن است به بافت بدون چربی آسیب برساند. بهترین جراح لیپوماتیک که از کار خود مطمئن است می تواند معتمد واقع شود. زیرا با عکس ها و ویدیو هایی که از بیمارانش دارد و نتیجه ای که بیمارانش پس از عمل جراحی لیپوماتیک داشته اند میتواند اعتماد سازی کند. در این صورت بیمار بدون استرس، دغدغه و با اطمینان به نتیجه مطلوب میتواند کار جراحی را انجام دهد.

استفاده از تجهیزات پیشرفته در جراحی لیپوماتیک

بهداشت مکانی که جراح لیپوماتیک در آن مشغول به ارائه خدمات است باید کاملا رعایت شود و همچنین باید از پیشرفته ترین تجهیزات برای جراحی لیپوماتیک استفاده کرد. بخش مهمی از عمل جراحی بستگی به پیشرفته بودن تجهیزات مورد استفاده دارد. هر چه قدر هم که بهترین جراح لیپوماتیک در جراحی تبحر داشته باشد بدون برخورداری از تجهیزات مناسب نمیتوان انتظار نتیجه مطلوب را داشت. این حق شماست که انتظار داشته باشید بهترین جراح لیپوماتیک و پیکر تراشی در مکانی بهداشتی و توسط تجیزات مناسب و پیشرفته کار جراحی شما را انجام بدهد.

نظر بدهید

(0 نظر)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.